ЗНИЖКИ ДО 80% НА НАВЧАННЯ В ІСПАНІЇ

Schellhammer Business School (Марбел’я), одна з найкращих бізнес-шкіл Іспанії надає ЗНИЖКИ ДО 80% НА НАВЧАННЯ В ІСПАНІЇ усім кандидатам, які подали документи на вступ під час пандемії COVID-19.

Для усіх студентів, які почали навчатися у 2021 році вартість навчання не буде змінюватись у наступних роках.

Schellhammer Business School – це швейцарська якість, британський диплом та іспанський колорит!

Знижки на навчання:

ЗНИЖКИ ДО 80% НА НАВЧАННЯ В ІСПАНІЇ

Підготовчий курс з англійської мови: 2900 євро замість 14 500 євро на рік; заощаджуйте 80% порівняно зі стандартними оплатами!

Програма бакалавра: 3900 євро замість 16 500 євро на рік на час навчання; заощаджуйте 76% порівняно зі стандартними оплатами!

Програми бакалаврату:

 • Бізнес,
 • Менеджмент у сфері гостинності
 • Психологія
 • Міжнародний маркетинг
 • Гуманітарні науки

Магістерська програма: 4900 євро замість 18 500 євро на рік; заощаджуйте ючи 74% порівняно зі стандартними оплатами!

Програми магістратури:

 • Бізнес,
 • Менеджмент у сфері гостинності
 • Психологія
 • Міжнародний маркетинг
 • Гуманітарні науки
 • Глобальне лідерство

 Програма Он-лайн підготовчий курс з англійської мови (рівень 3): 1200 євро замість 7250 євро; економія – 83% порівняно зі стандартними оплатами!

Он-лайн бакалаврська програма: 1900 євро замість 8 250 євро; заощаджуйте 77% порівняно зі стандартними оплатами!

Он-лайн програми бакалаврату:

 • Бізнес-менеджмент,
 • Бухгалтерський облік та аудит
 • ІТ
 • Готельний бізнес
 • Продажі та маркетинг

Он-лайн MBA Advanced: 2200 євро замість 9 250 євро; економія – 76% порівняно зі стандартними оплатами!

Додаткова інформація про Schellhammer Business School на сторінці https://www.iccnovar.com/schellhammer-business-school-marbel-ja/

Якщо вас цікавить більше наших новин, то переходьте за лінком де ви завжди знайдете нашу актуальну інформацію про доступну освіту за кордоном та спеціальні пропозиції https://www.iccnovar.com/novyny/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Наша компанія з 2013 року працює на ринку освітнього консалтингу, допомагаючи громадянам України, країн ближнього зарубіжжя та дальнього зарубіжжя ставати студентами Європейських та світових університетів.

За цей час Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” налагодила партнерські відносини з вищими, середніми, та пспеціалними і професійними навчальними закладами у дев’ятнадцяти країнах світу, допомогла більш як 600 абітурієнтам зі вступом в іноземні ВНЗ та створила мережу представників та партнерів у Словаччині, Чехії, Іспанії, Португалії, Швеції та в інших країнах.

Ми працюємо в сфері освітнього консалтингу вже більш як 7 років, а саме з 2013 року і маємо величезний досвід в цій справі, що дозволяє нам стабільно утримувати лідируючі позиції на ринку, забезпечувати гармонійні та демократичні ціни для клієнтів, покращувати сервіс наших послуг до можливого максимуму.

Освіта за кордоном для нас – це наша стихія, в якій ми хочемо продовжувати працювати, досягаючи найкращих результатів. І найкращий результат для нас, це схвальні відгуки наших клієнтів. Вони будують нове життя разом з нашою компанією, котра допомагає їм у пошуку та вибру країни навчання, навчального закладу. Також ми допомагаємо зі вступом у вибраний навчальний заклад. Допомагаємо з оформленням усіх необхідних документів, візовою підтримкою, пошуком житла та трансферами.

Ми не просто займаємось освітою за кордоном, ми створюємо комфортне средевоще для наших клієнтів.

Якщо вас цікавить якісна та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *