http://www.umcs.pl/

офіційна сторінка університету

Рік заснування: 1944 

Мова навчання: польська, англійська

Вартість навчання:

польською мовою – від 1 250  – 2 200 євро/рік

англійською мовою – від 1 560 – 4 000 євро/рік

Навчання польською мовою. Бакалавр/ Магістр  

Мистецький факультет ( образотворче мистецтво, музичне мистецтво,джас та естрадна музика,живопис,графіка);  Факультет біології та біотехнології; Факультет хімії; Економічний факультет;  Факультет філософії та соціології; Гуманітарний факультет; Факультет математики фізики та інформатики; Факультет наук про землю та благоустрою; Факультет педагогіки та психології; Факультет політології і журналістики; Факультет юриспруденції та адміністрації; 

Навчання англійською мовою. 

Medical Biology (BSc); International Relations (BA); Tourism Management (BA); Business Analytics (BA); Materials chemistry (MSc); Education and Therapy (MA); Graphic Arts (MA); International Relations (MA); Intercultural Communication in Education and the Workplace (MA).

Про ВУЗ

  Університет ім. Марії Кюрі -Склодовської – один з найбільших державних університетів в Східній  Польщі, заснований в 1944 році. Організатором і першим ректором був доцент Генріх Раабе. Являється найбільш інтернаціоналізованим університетом в Польщі. 

   Університет закінчили понад 215 тисяч випускників, близько 4 тисяч осіб здобуло ступінь кандидата наук, проведено близько 900 захистів докторських робіт. 

  На сьогоднішній день тут  навчається  понад  21 тисяча студентів на понад 60 напрямках і понад 200 спеціальностях, що ведуться на 11 факультетах. 

  Концепція навчання в університеті базується на наукових дослідженнях видатних спеціалістів та спрямована на отримання студентами практичних  вмінь, враховує світові напрями розвитку науки та різноманітні потреби ринку праці. Підтвердженням цього є отримані університетом нагороди: «Вуз приязний працедавцям» та «Кузня лідерів». Розширення освітніх пропозицій новими напрямами навчання та ведення занять англійською мовою мають на меті створення привабливої освітньої пропозиції як для польських студентів, так і закордонних.

   До послуг студентів професійний персонал та науково-дослідницька, дидактична, соціальна і спортивна бази, що постійно модернізовуються. Візитівками  навчального закладу є або в найближчий час стануть: Аналітично-програмний центр передових технологій, реалізований у рамках проекту «Ecotech-Complex: людина, середовище, виробництво», імпонуючі дидактичні об’єкти Факультету наук про землю та благоустрою, а також Інституту інформатики, реалізовані в рамках операційної Програми розвитку Східної Польщі, а також Медійно-мистецький інкубатор, оснащений радіо- та телевізійним обладнанням, мистецькою сценою, а також медійними кабінетами для проведення дидактичних занять.

  Студентам пропонують залучатись до самоврядування, розвивати  власні зацікавлення у понад 150 наукових гуртках і студентських організаціях, музичних і танцювальних колективах, спортивних командах. Основу для такої активності творять об’єкти студентського кампусу, Університетського центру культури «Хатка Жака» (Chatka Żaka) та Центру фізичної культури.

Іноземним студентам UMCS забезпечує:

 • державний диплом, що визнається на ринку Євросоюзу
 • студмістечко в центрі Любліна, 9 власних гуртожитків високого стандарту
 • можливість безкоштовного навчання для кращих абітурієнтів в рамках конкурсу  “ Таланти UMCS”
 • стипендійні можливості, в тому числі для іноземців з власного стипендійного фонду
 • фахова опіка  Відділу обслуговування іноземних студентів ( спілкування: англійською, українською,німецькою і російською мовами)
 • міжнародне середовище
 • широкий спектр програм студентського обміну ( в т.ч. Erasmus. Most ті інші)
 • висока якість навчання, що базується на європейських стандартах
 • курс польської мови ( річний підготовчий курс, інтенсивний, літня школа польської мови та культури).

За допомогою у поступленні в Університет ім.Марії Кюрі – Склодовської звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. 

Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу у ВУЗ.
 Бакалавр/інженерМагістр
Вартість пакета послуг11 200 грн13 500 грн
У вартість вступу входять наступі послуги + +
Консультації стосовно умов вступу , перелік необхідних документів  +  +
Підбір навчального закладу та напрямку навчання відповідно до інтересів абітурієнта. Консультації щодо вибору ВНЗ, вартості навчання  +  +
Надання детальної інформації щодо процедури вступу в обраний ВНЗ ( терміни подачі документів, реєстраційні оплати, документи )  +
Допомога у підготовці необхідних документів для вступ ( перелік документів згідно вимог університету, заповнення анкет/подань в деканат, усіх форм аплікацій )  +  +
Електронна реєстрація абітурієнта в базі університету  +  +
Апостиль атестата/диплома. Присяжний переклад документів. Нотаріальне завірення. Переклад мед. довідки  +  +
Реєстрація на мовні курси, співбесіду ( при необхідності)  +  +
Бронювання та реєстрація місця в гуртожитку (при його наявності)  +  +
Формування та надання повного пакета документів ( в електронному вигляді) до навчального закладу  +  +
Отримання офіційного підтвердження про зарахування (  decyzja)  +  +
Консультація стосовно здійснення оплат за навчання та проживання  +  +
Допомога та консультації у формуванні пакету документів на студентську візу,заповнення анкети
( страховий поліс не входить у вартість послуг )
  +
Додаткова  оплата при реєстрації  більш ніж в один навчальний заклад – 1500 грн

У вартість послуг не входить:

 • Додаткові переклади на вимогу навчального закладу
 • Пошук житла
 • Міжнародна пересилка документів до Польського ВУЗу.

Замовити за додаткову оплату  можна  наступні послуги:

 • Присяжний переклад сертифікату  та інформаційної карти ЗНО – від  800 грн
 • Пошук житла та створення маршруту доїзду до навчального закладу  і місця проживання –  50 % від вартості проживання в місць
 • Страхування  – від 1200 грн