https://www.lazarski.pl/

офіційна сторінка університету

Ступінь: бакалавр, магістр

Мова навчання: польська, англійська

Вартість навчання польською мовою: від 4500  до 4950 злотих в семестр

Вартість навчання англійською мовою: від 6720 до 7290  злотих в семестр.

Програми подвійних дипломів: 8490 злотих в семестр 

Вартість навчання за напрямом медицина: 29 000 злотих в семестр

Вартість навчання Право в авіації та Професійна ліцензія пілота: 12 000 євро в семестр 

Напрямки навчання польською мовою: 

Адміністрування ( I, II ст.), Право в бізнесі ( II ст.), Управління ( I, II ст.), Управління в індустрії відео ігор ( I, II ст.),  Фінанси та бухгалтерський облік ( II ст.), Економіка ( I,II ст.), Міжнародні відносини ( I,II ст.)

Неподільна магістратура: Медицина ( 6 років), Право ( 5 років).

Напрямки навчання англійською мовою: 

Управління ( I, II ст.), Економіка ( I, II ст.), Міжнародні відносини ( I,II ст.),   Фінанси та бухгалтерський облік ( I ст.), Право в бізнес-менеджменті (I ст.), Право в міжнародних стосунках (I,II ст.),  Авіаційне право та професійна ліцензія пілота ( I ст.).

Програми подвійних дипломів. Університет Лазарського та  Coventry University

( Англія)

Бізнес економіка ( I ст.), Міжнародні відносини та європеїстика ( I ст.), Міжнародна бізнес економіка ( II ст.), Міжнародні відносини ( II ст.). 

Про ВУЗ 

Uczelnia Łazarskiego — є одним з найстарших польських недержавних університетів і є одним з провідних у галузі економіки та права. Ocнови навчального процесу університету були закладені 1957 року із заснуванням Ришардом Лазарським школи стенотипії, стенографії та іноземних мов. Початок навчальної діяльності Університе́т імені Ришарда Лазарського датується липнем 1993 року, коли на основі рішення міністра освіти і запису в реєстр недержавних університетів Міністерства освіти (за номером 22) з’явилась Вища школа торгівлі.

Університет  відомий завдяки висококваліфікованим викладачам і практичному підходу до навчання. Особливістю  навчання є  те, що викладають програму не тільки професори, а й діючі адвокати, судді, політики, бізнесмени та медичні робітники.        

   Університет ім. Ришарда Лазарського вже багато років здобуває високі бали у рейтингах серед вищих навчальних закладів, що визначаються засобами масової інформації та організаціями, які займаються вищою освітою, в тому числі: тижневиками «Новини тижня» («Newsweek»), «Політика», газетами «Юридична газета» («Gazeta Prawna»), «Польща» («Rzeczpospolita») спільно з місячником «Перспективи».

Університет Лазарського є беззаперечним лідером у рейтингах серед юридичних факультетів приватних ВНЗ та з року в рік його позиція у рейтингах зміцнюється. Дуже добру оцінку має факультет економіки та менеджменту, який знаходиться у десятці найкращих у Польщі.

   ВУЗ співпрацює з понад 90 ВНЗ по цілому світу. В рамках програми Erasmus+ студенти можуть відкрити для себе нові країни та інші культури. Університет пропонує не тільки програми студентських обмінів, а також і практики та стажування. Бюро 

Практика та робота

Відділ практик та кар’єр  активно допомагає студентам знайти ідеальне стажування або роботу під час навчання та регулярно організовує ярмарки вакансій.Також сконтактує студентів та роботодавців під час їхнього студентського життя і після закінчення навчання, а також допомагає студентам підготуватись до першої співбесіди перед працевлаштуванням (допомагає  підготувати  аплікаційні  документи, проводить професійні семінари та консультації), дякуючи чому 76 % студентів, знаходять роботу вже під час навчання.

Стипендії та Гранти

Університет пропонує широкий спектр соціальних, спортивних та академічних стипендій, а також соціальні пільги для кандидатів з обмеженими можливостями.

Стипендія призначається після першого року навчання.

Гарант – знижка 30-50% на перший рік навчання для студентів. Тільки для 3-х переможців. 1- 50%, 2,3- 30%.

Проживання

Студенти можуть обрати різні умови проживання. Це студмістечко, в гуртожитку якого є кімнати на 2 людини.Можливе проживання в університетському котеджі неподалік навчальних корпусів. 

За допомогою у поступленні в Університет ім. Ришарда Лазарського звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. 

Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу у ВУЗ.
 Бакалавр/інженерМагістр
Вартість пакета послуг11 200 грн13 500 грн
У вартість вступу входять наступі послуги  +  +
Консультації стосовно умов вступу , перелік необхідних документів  +  +
Підбір навчального закладу та напрямку навчання відповідно до інтересів абітурієнта. Консультації щодо вибору ВНЗ, вартості навчання  +   +
Надання детальної інформації щодо процедури вступу в обраний ВНЗ ( терміни подачі документів, реєстраційні оплати, документи )  +
Допомога у підготовці необхідних документів для вступ ( перелік документів згідно вимог університету, заповнення анкет/подань в деканат, усіх форм аплікацій )  +   +
Електронна реєстрація абітурієнта в базі університету  +  +
Апостиль атестата/диплома. Присяжний переклад документів. Нотаріальне завірення. Переклад мед. довідки  +  +
Реєстрація на мовні курси, співбесіду ( при необхідності)  +  +
Бронювання та реєстрація місця в гуртожитку (при його наявності)  +  +
Формування та надання повного пакета документів ( в електронному вигляді) до навчального закладу  +  +
Отримання офіційного підтвердження про зарахування (  decyzja)  +  +
Консультація стосовно здійснення оплат за навчання та проживання  +  +
Допомога та консультації у формуванні пакету документів на студентську візу,заповнення анкети
( страховий поліс не входить у вартість послуг )
  +
Додаткова  оплата при реєстрації  більш ніж в один навчальний заклад – 1500 грн

У вартість послуг не входить:

  • Додаткові переклади на вимогу навчального закладу
  • Пошук житла
  • Міжнародна пересилка документів до Польського ВУЗу.

Замовити за додаткову оплату  можна  наступні послуги:

  • Присяжний переклад сертифікату  та інформаційної карти ЗНО – від  800 грн
  • Пошук житла та створення маршруту доїзду до навчального закладу  і місця проживання –  50 % від вартості проживання в місць
  • Страхування  – від 1200 грн