Ситуація з коронавірусом в іноземних навчальних закладах

Зважаючи на загрозливу ситуацію з коронавірусом наші іноземні партнери (Університети, коледжі, мовні школи) у країнах ЄС, США та Канаді вживають необхідні заходи безпеки для уникнення його розповсюдження серед іноземних студентів.

Так, практично всі університети та коледжі країн ЕЄ, США та Канади призупиняють заняття в приміщеннях ВУЗів, переходячи на он-лайн навчання до закінчення поточного семестру. Мовні школи зачиняють свої двері на 2-4 тижні в залежності від країни з можливим продовженням карантину. Студентам рекомендується їхати до дому, тих, які лишаються у країнах навчання просять триматися режиму самоізоляції, уникаючи місць масового збору людей. При тому, практично в усіх Вищих навчальних закладах терміни сесії не переносяться і адміністрації ВУЗів просять студентів лишатися на зв’язку та готуватися до проходження екзаменів он-лайн.

Персонал навчальних закладів готується працювати у посиленому режимі для невідкладної допомоги студентам у надзвичайній ситуації. 

У зв’язку із результатами останніх досліджень,  які показують, що COVID-19 переважно передається тактильним шляхом, у навчальних закладах та гуртожитках посилюється санітарне прибирання приміщень з використанням спеціальних засобів, які діють проти вірусу. У публічних місцях встановлюються апарати з вологими серветками та диспенсерами з антисептиком, щоб була можливість постійно тримати руки чистими. Для повної дезінфекції в деяких установах проводиться хімчистка м’яких меблів при підвищеній температурі.

Студентів, які щойно прибули на навчання просять побути на карантині протягом двох тижнів. У випадку проявлення симптомів, притаманних коронавірусу, студентів просять одразу повідомляти адміністрації навчальних закладів. Урядами практично усіх країн ЄС, схвалено рішення надавати хворим на COVID-19 іноземним студентам, медичну допомогу на рівні з місцевими мешканцями.

Керівництва навчальних закладів, в виду форс-мажорної ситуації, приймають рішення повертати повну суму оплати за навчання, якщо студент захоче від нього відмовитись або перенести, зважаючи на докладно невідомий  термін, на який триватиме пандемія.

Незважаючи на ситуацію, яка склалася, ВУЗи країн Європи, США та Канади вже розпочинають набір студентів на зимовий семестр 2020 р., з переконанням, що пандемію вдасться подолати за два-три місяці.

Facebook

Про нас