Стипендії на навчання у США до 70%

Мрієш навчатися у США? Отримай Стипендії на навчання у США до 70%!

Твоя мрія стає ближчою з програмою стипендій Go Campus!

Завдяки цій програми ти можеш отримати до 70% знижки на навчання, проживання та харчування в одному з 50 американських університетів або коледжів.

Так, наприклад, стандартна вартість навчання, проживання та 2-разового харчування в North Carolina Wesleyan college складає 41300 дол. США, а за програмою Go Campus – 12900 дол. США, в Southern Utah University стандартна вартість – 28700 дол. США в рік, а за програмою Go Campus – 15700 дол. США в рік.

В додаток до суттєвої економії на навчанні та проживанні за рахунок стипендії студентам також дозволяється працювати 20 год./тиждень і таким чином заробляти собі на кишенькові витрати.

Як взяти участь в цій програмі?

Потрібно відповідати наступним параметрам:

• Студенту 17-26 років

• Студент закінчив школу або вчиться на 1-2 курсах університету в своїй країні

• Рівень успішності в школі/університеті не менше, ніж 60%

• Студент гнучкий у виборі місця розташування університету

• Студент може дозволити собі як мінімум $ 13,000 в рік плюс має достатньо грошей для покриття страховки, перельоту, підручників, візи і особистих витрат

• Студент може бути зарахований безпосередньо на бакалаврську програму в разі, якщо його IELTS – мінімум 6.5 або TOEFL iBT – мінімум 80

• Перед навчанням на бакалаврської програми студенту потрібно буде провчитися хоча б один семестр на мовній програмі (якщо його рівень англійської не відповідає необхідному)

Участь у програмі платна.

Якщо ви зацікавились навчанням у США за програмою Go Campus звертайтесь до представників Міжнародної консалтингової компанії “NOVAR” та отримайте безкоштовну консультацію, а згодом отриайте Стипендії на навчання у США до 70%!

Докладніше про навчальні заклади США, які беруть бучасть у програмі Go Campus дивіться на сторінці Вища освіта у США.

Якщо вас цікавить більше наших новин, то переходьте за лінком де ви завжди знайдете нашу актуальну інформацію про доступну освіту за кордоном та спеціальні пропозиції https://www.iccnovar.com/novyny/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Наша компанія з 2013 року працює на ринку освітнього консалтингу, допомагаючи громадянам України, країн ближнього зарубіжжя та дальнього зарубіжжя ставати студентами Європейських та світових університетів.

За цей час Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” налагодила партнерські відносини з вищими, середніми, та пспеціалними і професійними навчальними закладами у дев’ятнадцяти країнах світу, допомогла більш як 600 абітурієнтам зі вступом в іноземні ВНЗ та створила мережу представників та партнерів у Словаччині, Чехії, Іспанії, Португалії, Швеції та в інших країнах.

Ми працюємо в сфері освітнього консалтингу вже більш як 7 років, а саме з 2013 року і маємо величезний досвід в цій справі, що дозволяє нам стабільно утримувати лідируючі позиції на ринку, забезпечувати гармонійні та демократичні ціни для клієнтів, покращувати сервіс наших послуг до можливого максимуму.

Освіта за кордоном для нас – це наша стихія, в якій ми хочемо продовжувати працювати, досягаючи найкращих результатів. І найкращий результат для нас, це схвальні відгуки наших клієнтів. Вони будують нове життя разом з нашою компанією, котра допомагає їм у пошуку та вибру країни навчання, навчального закладу. Також ми допомагаємо зі вступом у вибраний навчальний заклад. Допомагаємо з оформленням усіх необхідних документів, візовою підтримкою, пошуком житла та трансферами.

Ми не просто займаємось освітою за кордоном, ми створюємо комфортне средевоще для наших клієнтів.

Якщо вас цікавить якісна та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *