Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій у Варшаві – унікальний навчальний заклад, який готує спеціалістів у сфері ІТ за найсучаснішими програмами навчання.

Місія: підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій, здатних швидко адаптуватися до нових умов праці.

 Рік заснування: 1994

Кількість студентів, які навчаються: 5 500

Рейтинг:
4- у рейтингу кращих приватних університетів
4- у рейтингу зарплат випусників

Факультети:
– Комп’ютерних мистецтв,
– Дизайну інтер’єру,
– Інформаційного управління,
– Культури Японії.

Основна дисципліна:
– Інформатика

☝🏻 У 2002-2003 р.р. в Академії започаткували можливість дистанційного навчання через інтернет. Триває навчання 4 роки, по завершенню випускник стає інженером інформатики.

Ким ти будеш:
– інженером,
– магістром у комп’ютерній галузі,
– а також, за умови успішної реалізації наукового проекту, отримати ступінь доктора технічних наук.
– Аспірантура діє безпосередньо в університеті.
– Також тут пропонують можливості післядипломної освіти, курси та стажування для підвищення кваліфікації.

🛑Про ВНЗ:

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій (PJATK) – один із найкращих ІТ-університетів Польщі.

 Академія пропонує студентам комфортні умови навчання: світлі та сучасно обладнані аудиторії, зручне розташування в центрі Варшави.

Навчальна програма університету побудована на основі європейських стандартів академічного викладання та із врахуванням особливостей науково-технічного прогресу.

Предаставник вишу постійно моніторять ринок технічних послуг, вивчають досвід передових ІТ-компаній. Значний акцент робиться на отримання практичних навиків студентами.

У PJATK працюють відомі польські та зарубіжні експерти в технічній галузі, практикуються гостьові лекції та зустрічі із науковцями, дизайнерами, граферами, потенційними роботодавцями. У межає діючих міжнародних партнерських договорів, студенти PJATK можуть брати участь в програмах обміну і навчатися в університетах-партнерах у Японії, Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії.

Студенти PJATK мають пільги, аналогічні державним університетам, зокрема, знижки в громадському транспорті, право на безкоштовне медичне обслуговування та звільнення від строкової військової служби.

В Академії функціонує система стипендій та стажувань у провідних компаніях-партнерах. Кращі студенти мають змогу отримувати кошти та працевлаштуватися ще під час навчання.

У 2004 році в Академії відкрили Центр іноземних мов, де студенти мають можливість вивчати мови і здавати такі іспити як TOEFL, GRE GMAT і PMI через Інтернет.

❗️Навчання в PJATK – це найкраща інвестиція у своє майбутнє, зацікавленим світом інноваційних технологій

Щоб дізнатися більше про навчання в університеті телефонуйте!
👇🏻
+38 (050) 269-14-00
+38 (093) 269-14-00
+38 (098) 269 14 00

Facebook

Подача заявки на навчання.