Рік заснування: 1991

Вартість навчання:

бакалаврат – 6600 Євро/рік

магістратура – 9400 Євро/рік

Мова навчання: англійська

Програми навчання:

  • Бакалаврат: фінансовий менеджмент, менеджмент, менеджмент у мистецтві, дипломатія, управління персоналом, маркетинг, філософія, туризм.
  • Магістратура: міжнародний менеджмент, HR-менеджмент, фінансовий менеджмент, маркетинг,  бренд-менеджмент, фінансовий консалтинг, МВА.

Про ВУЗ

International Business School була заснована у 1991 році як перший приватний бізнес-коледж у Центральній Європи. З того часу ВУЗ перетворився на сучасну і динамічну бізнес-школу, яка приймає студентів з усього світу.

На сьогодні IBS має два кампуси: в Будапешті та у Відні.

У співпраці з The University of Buckingham, бізнес-школа навчає спеціалістів в області менеджменту, маркетингу, туризму та міжнародних відносин та надає британські дипломи, що дозволяє випускникам ВУЗу працювати у цілому світі. Також, IBS має бюро кар’єри, яке допомагає випускникам з працевлаштуванням. Більшість випускників IBS знаходять роботу протягом двох місяців!

Навчальні корпуси та студентська резиденція IBS розташовані біля центру Будапешту на березі Дунаю, що дозволяє студентам легко доїхати до будь-якої точки столиці Угорщини.

Також, ВУЗ надає 50% знижки на навчання для абітурієнтів, які мають оцінки тесту IELTS не нижче 6,5 або TOFEL – 90 балів.

Реєстрація на навчання

Вартість послуг нашої компанії з оформлення на програми навчання IBS складає 8000 грн. (разом з допомогою у формуванні пакету документів для студентської візи).

Для додаткової інформації або для реєстрації на програми навчання в IBS звертайтесь до консультантів ICC NOVAR за тел. +38 (066) 180-29-20+38 (093) 180-29-20+38 (067) 180-29-20 або заповнить форму заявки.