Вища освіта в Угорщині має багату історію. Перший університет на території країни був заснований в 1367 році. Сьогодні в Угорщині налічується 28 державних університетів, 11 приватних і 26 релігійних інститутів. Також тут розташовані філії провідних англійських і американських вузів, які пропонують гранти та знижки студентам. Найстарша академічна репутація, великий вибір програм і напрямків, доступні ціни на життя і фінансова підтримка все більше привертають увагу іноземних студентів навчатися в Угорщині.

Низькі ціни на життя і гранти. Вартість навчання, проживання, харчування, одягу, комунальних послуг і транспорту в Угорщині набагато нижче, ніж в країнах Західної Європи. Університети і уряд Угорщини також пропонують іноземним студентам фінансову допомогу і гранти. Одна з таких програм – Stipendium Hungaricum. Вона повністю покриває вартість навчання, гуртожитки і медичну страховку, а також передбачає щомісячну стипендію.

Інтернаціональність і мова. Угорська – досить складна мова для вивчення, але щоб вчитися в Угорщині її знати необов’язково. ВНЗ Угорщини пропонують більше 500 програм повністю англійською. Також існують курси німецькою та французькою мовами, але таких значно менше. Угорщина активно залучає студентів з-за кордону, на 2019 рік в ній навчалося понад 30 000 іноземних студентів. А місцева молодь починає вивчати англійську мову ще в початковій школі, тому в університетах легко заводити друзів.

Подорожі. Угорщина розташована в самому центрі Європи і є частиною Євросоюзу. Країна не тільки стає початковою точкою для подорожей, але і сама входить в топ туристичних напрямків. Тут розташовані об’єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, національні парки, бальнеологічні курорти.