Мови навчання: польська, англійська

Спеціальності:

польською мовою: економіка, англійська філологія, косметологія, акушерство, туризм, спортивне виховання.

англійською мовою: міжнародний бізнес, міжнародний туризм, фізіотерапія, косметологія.

Вартість навчання: від 900 Євро


Про Університет: 
Університет Вінцента Поля  в Любліні є одним з провідних та міжнародно-орієнтованих недержавних вищих навчальних закладів, розташованих у східній Польщі. Створений в 2000 році, університет присвятив себе задоволенню очікувань молоді, яка бажаює досягти своїх професійних цілей та слідувати за своїми пристрастями.
Університет пропонує цілий ряд стаціонарних програм бакалавра та магістра польською та англійською мовами, затверджений Міністерством Науки та Вищої Освіти. Величезний інтерес до програм, які пропонуються в VPU, визначає висококваліфікований навчальний склад, а також особливий акцент на практичність навчальних програм, які постійно оновлюються, щоб задовольнити вимоги ринку праці.
В Університеті Вінцента Поля  в Любліні є спеціальні навчальні зали для фізіотерапії, кінезіотерапії, косметології, біомеханіки, масажу, хімії, туризму, гастрономії, географії та ІТ. Є також місця для відпочинку, гімнастики, фітнес-зали та ін. Кафетерія – це популярне місце серед наших студентів. На території університету надається вільний доступ до WiFi.
Бібліотечні ресурси нашого університету складають близько 22 000 томів. У 2010 рік університет засновав  Академічний  Центр Фізіотерапії – сучасну клініку з новітнім обладнанням для діагностики та реабілітації,в якій наші студенти фізіотеріапії  мають можливість проходити клінічну практику та проводити наукові дослідження.
В Університеті Вінцента Поля панує унікальна міжнародна атмосфера, де кожен має змогу зутрітись з іншими культурами та отримати цінний життєвий досвід. 
Влада університету визначає інтернаціоналізацію як основну частину стратегії їх розвитку. Університет нещодавно встановив партнерські відносини з установами в Європі, Африці та Азії. В рамках програми ERASMUS+ cтуденти мають можливість провести семестр за кордоном та отримувати стипендію. У свою чергу, ми вітаємо студентів з-за кордону. 
Університет Вінцента Поля  розташований недалеко від центру міста, що гарантує легкий доїхд на громадському транспорті. Люблін має безліч ресторанів, барівб тогових центрів та ішних розваг. Люблін це місто, повне студентів, де все зроблено для студентів. Тому Університет Вінцента Поля  в Любліні (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie / Vincent Pol University in Lublin), Польща є найкращим вибором для кожного!

За допомогою у поступленні в Університет Вінцента Поля у Любліні звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

7900 грн. – домога у поступленні на бакалаврат.

8900 грн. – допомога у поступленні намагістратуру.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • присяжний переклад документів (200 грн за документ),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).