Мови навчання: польська, англійська

Спеціальності:

польською мовою: економіка, англійська філологія, косметологія, акушерство, туризм, спортивне виховання.

англійською мовою: міжнародний бізнес, міжнародний туризм, фізіотерапія, косметологія.

Вартість навчання: від 900 Євро


Про Університет:

 
Університет Вінцента Поля  в Любліні є одним з провідних та міжнародно-орієнтованих недержавних вищих навчальних закладів, розташованих у східній Польщі. Створений в 2000 році, університет присвятив себе задоволенню очікувань молоді, яка бажаює досягти своїх професійних цілей та слідувати за своїми пристрастями.
Університет пропонує цілий ряд стаціонарних програм бакалавра та магістра польською та англійською мовами, затверджений Міністерством Науки та Вищої Освіти. Величезний інтерес до програм, які пропонуються в VPU, визначає висококваліфікований навчальний склад, а також особливий акцент на практичність навчальних програм, які постійно оновлюються, щоб задовольнити вимоги ринку праці.
В Університеті Вінцента Поля  в Любліні є спеціальні навчальні зали для фізіотерапії, кінезіотерапії, косметології, біомеханіки, масажу, хімії, туризму, гастрономії, географії та ІТ. Є також місця для відпочинку, гімнастики, фітнес-зали та ін. Кафетерія – це популярне місце серед наших студентів. На території університету надається вільний доступ до WiFi.
Бібліотечні ресурси нашого університету складають близько 22 000 томів. У 2010 рік університет засновав  Академічний  Центр Фізіотерапії – сучасну клініку з новітнім обладнанням для діагностики та реабілітації,в якій наші студенти фізіотеріапії  мають можливість проходити клінічну практику та проводити наукові дослідження.
В Університеті Вінцента Поля панує унікальна міжнародна атмосфера, де кожен має змогу зутрітись з іншими культурами та отримати цінний життєвий досвід. 
Влада університету визначає інтернаціоналізацію як основну частину стратегії їх розвитку. Університет нещодавно встановив партнерські відносини з установами в Європі, Африці та Азії. В рамках програми ERASMUS+ cтуденти мають можливість провести семестр за кордоном та отримувати стипендію. У свою чергу, ми вітаємо студентів з-за кордону. 
Університет Вінцента Поля  розташований недалеко від центру міста, що гарантує легкий доїхд на громадському транспорті. Люблін має безліч ресторанів, барівб тогових центрів та ішних розваг. Люблін це місто, повне студентів, де все зроблено для студентів. Тому Університет Вінцента Поля  в Любліні (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie / Vincent Pol University in Lublin), Польща є найкращим вибором для кожного!

За допомогою у поступленні в Університет Вінцента Поля у Любліні звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. 

Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ

 Бакалавр/інженерМагістр
Вартість пакета послуг11 200 грн13 500 грн
У вартість вступу входять наступі послуги  
Консультації стосовно умов вступу , перелік необхідних документів  
Підбір навчального закладу та напрямку навчання відповідно до інтересів абітурієнта. Консультації щодо вибору ВНЗ, вартості навчання  
Надання детальної інформації щодо процедури вступу в обраний ВНЗ
( терміни подачі документів, реєстраційні оплати, документи )
  
Допомога у підготовці необхідних документів для вступ ( перелік документів згідно вимог університету, заповнення анкет/подань в деканат, усіх форм аплікацій )  
Електронна реєстрація абітурієнта в базі університету  
Апостиль атестата/диплома. Присяжний переклад документів. Нотаріальне завірення. Переклад мед. довідки  
Реєстрація на мовні курси, співбесіду ( при необхідності)  
Бронювання та реєстрація місця в гуртожитку ( при його наявності )  
Формування та надання повного пакета документів ( в електронному вигляді) до навчального закладу  
Отримання офіційного підтвердження про зарахування (  decyzja)  
Консультація стосовно здійснення оплат за навчання та проживання  
Допомога та консультації у формуванні пакету документів на студентську візу,заповнення анкети
( страховий поліс не входить у вартість послуг )