Мови навчання: польська

Вартість навчання: від 4300 зл/рік

Кампуси: Варшава

Спеціальності: адміністрація,фінанси та бухгалтерський облік,соціальні комунікації та PR,право,право в управлінні підприємством,психологія,економічна психологія,психологія в управлінні,сучасні міжнародні відносини, управління,управління безпекою в державі, менеджмент в міжнародній логістиці.


Про університет

  Університет Фінансів та Менеджмент засновано у 2001 р., та  надає освіту в галузях гуманітарних, економічних і юридичних наук, вже понад 15 років здійснює випуск фахівців у таких галузях як: менеджмент; психологія; право; фінанси та бухгалтерський облік; адміністрація; політологія. Рівень знань, наданих в закладі Університет Фінансів та Управління у Варшаві, відповідає сучасним потребам ринка праці. До складу викладачів входять тільки професори і науковці, які мають неабиякий досвід діяльності у своїй галузі.

  ВУЗ  працює для всіх бажаючих отримати освіту Європейського рівня і диплом, який признає працедавець у будь-якій країні світу. Університет  працює не тільки для абітурієнтів Польщі, а й для іноземців з усього світу. Для українців діє дуже цікава програма, згідно якій студент може вступити до вишу без проходження вступних екзаменів.

 Студенти активно беруть участь у наукових дослідженнях, експериментах, конференціях, лекціях і семінарах. Університет створює їм можливість брати участь у міжнародних освітніх і наукових проектах, запрошує до участі у міжнародному обміні думками і враженнями, допомагає у реалізації та у виконанні нових ролей – дослідника, доповідача, вченого.

 У студентів ВУЗу є змога стати учасником програми по обміну студентами вишів з інших країн і, крім отримання знань, вивчити різні культури зсередини.

 ВУЗ оснащений новітньою технічною базою, великими світлими аудиторіями та зонами спорту і відпочинку. На території університету працюють бібліотеки, басейн, кафе. Задля підтримки студентів, задіяна програма допомоги у тимчасовому працевлаштуванні та отриманні дозвільних документів на знаходження у Польщі на час навчання. Для спрощення вивчення польської мови, існують курси у літній час, та в період навчального року. Після закінчення навчання, УФУ має право присвоювати випускнику два види звань, а саме: магістр; бакалавр. Диплом присвоєння ступеню Університету Фінансів та Управління не тільки має юридичну силу в інших країнах і не потребує його підтвердження, а і шанобливо сприймається у світовому науковому суспільстві.

Запевняють поселенням у студентські квартири.


За допомогою у поступленні в  Університет Фінансів та Менеджменту  звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. 

Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу у ВУЗ.
 Бакалавр/інженерМагістр
Вартість пакета послуг11 200 грн13 500 грн
У вартість вступу входять наступі послуги  
Консультації стосовно умов вступу , перелік необхідних документів  
Підбір навчального закладу та напрямку навчання відповідно до інтересів абітурієнта. Консультації щодо вибору ВНЗ, вартості навчання  
Надання детальної інформації щодо процедури вступу в обраний ВНЗ
( терміни подачі документів, реєстраційні оплати, документи )
  
Допомога у підготовці необхідних документів для вступ ( перелік документів згідно вимог університету, заповнення анкет/подань в деканат, усіх форм аплікацій )  
Електронна реєстрація абітурієнта в базі університету  
Апостиль атестата/диплома. Присяжний переклад документів. Нотаріальне завірення. Переклад мед. довідки  
Реєстрація на мовні курси, співбесіду ( при необхідності)  
Бронювання та реєстрація місця в гуртожитку ( при його наявності )  
Формування та надання повного пакета документів ( в електронному вигляді) до навчального закладу  
Отримання офіційного підтвердження про зарахування (  decyzja)  
Консультація стосовно здійснення оплат за навчання та проживання  
Допомога та консультації у формуванні пакету документів на студентську візу,заповнення анкети
( страховий поліс не входить у вартість послуг )
 
Додаткова  оплата при реєстрації  більш ніж в один навчальний заклад – 1500 грн

У вартість послуг не входить:

  • Додаткові переклади на вимогу навчального закладу
  • Пошук житла
  • Міжнародна пересилка документів до Польського ВУЗу.

Замовити за додаткову оплату  можна  наступні послуги:

  • Присяжний переклад сертифікату  та інформаційної карти ЗНО – від  800 грн
  • Пошук житла та створення маршруту доїзду до навчального закладу  і місця проживання –  50 % від вартості проживання в місць
  • Страхування  – від 1200 грн