Мови навчання: польська

Вартість навчання: від 4300 зл/рік

Кампуси: Варшава

Спеціальності: адміністрація,фінанси та бухгалтерський облік,соціальні комунікації та PR,право,право в управлінні підприємством,психологія,економічна психологія,психологія в управлінні,сучасні міжнародні відносини, управління,управління безпекою в державі, менеджмент в міжнародній логістиці.


Про університет

  Університет Фінансів та Менеджмент засновано у 2001 р., та  надає освіту в галузях гуманітарних, економічних і юридичних наук, вже понад 15 років здійснює випуск фахівців у таких галузях як: менеджмент; психологія; право; фінанси та бухгалтерський облік; адміністрація; політологія. Рівень знань, наданих в закладі Університет Фінансів та Управління у Варшаві, відповідає сучасним потребам ринка праці. До складу викладачів входять тільки професори і науковці, які мають неабиякий досвід діяльності у своїй галузі.

  ВУЗ  працює для всіх бажаючих отримати освіту Європейського рівня і диплом, який признає працедавець у будь-якій країні світу. Університет  працює не тільки для абітурієнтів Польщі, а й для іноземців з усього світу. Для українців діє дуже цікава програма, згідно якій студент може вступити до вишу без проходження вступних екзаменів.

 Студенти активно беруть участь у наукових дослідженнях, експериментах, конференціях, лекціях і семінарах. Університет створює їм можливість брати участь у міжнародних освітніх і наукових проектах, запрошує до участі у міжнародному обміні думками і враженнями, допомагає у реалізації та у виконанні нових ролей – дослідника, доповідача, вченого.

 У студентів ВУЗу є змога стати учасником програми по обміну студентами вишів з інших країн і, крім отримання знань, вивчити різні культури зсередини.

 ВУЗ оснащений новітньою технічною базою, великими світлими аудиторіями та зонами спорту і відпочинку. На території університету працюють бібліотеки, басейн, кафе. Задля підтримки студентів, задіяна програма допомоги у тимчасовому працевлаштуванні та отриманні дозвільних документів на знаходження у Польщі на час навчання. Для спрощення вивчення польської мови, існують курси у літній час, та в період навчального року. Після закінчення навчання, УФУ має право присвоювати випускнику два види звань, а саме: магістр; бакалавр. Диплом присвоєння ступеню Університету Фінансів та Управління не тільки має юридичну силу в інших країнах і не потребує його підтвердження, а і шанобливо сприймається у світовому науковому суспільстві.

Запевняють поселенням у студентські квартири.


Наші послуги

За допомогою у поступленні в  Університет Фінансів та Менеджменту  звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

7800 грн. – домога у поступленні на бакалаврат.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • звичайний переклад документів (120 грн за сторінку),
 • присяжний переклад документів (250 грн за сторінку),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).