Мови навчання: польська,англійська

Вартість навчання: від 7000 зл/ рік (близько 1630 євро/рік)

Кампуси: Варшава, Гданськ

Спеціальності: Інформатика; Медіа-Мистецтво; Дизайн інтер’єру;  Інформаційний менеджмент; Культура Японії


Про Академію

 Польсько-Японську  Академію було засновано у 1994 році  Фондом розвитку комп’ютерних технологій згідно домовленості між урядами Польщі та Японії.  Головний корпус навчального закладу знаходиться у центрі Варшави, а філіал розташований в Гданську. Також PJATK має науково-дослідний центр в  Битомі.

  Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій (PJATK) посідає провідні місця в престижних освітніх рейтингах. Її високо оцінюють студенти, працедавці та ЗМІ. В Академії викладають кваліфіковані фахівці, дослідники та практики з Польщі та закордону.

  PJATK звертає особливу увагу на адаптацію учбових програм згідно освітніх стандартів ЄС та  вимог і потреб ринку інформаційних технологій. Головною перевагою учбових програм є розвиток практичних навичок. Завдяки цьому студенти і випускники можуть легко знайти роботу, а роботодавці – працевлаштувати висококваліфіковані кадри.

   В Польсько-японській Академії Інформаційних Технологій можна здобути ступені бакалавра, магістра, отримати звання доктора в сфері науки і мистецтв.

Студенти користуються сучасною науково-технічною базою академії, лабораторіями, відвідують багато зустрічей, виставок і конференцій.  Також у них є можливість в рамках програми LLP ERASMUS частину навчання провести за кордоном, навчаючись в інших університетах, вивчити іноземну мову на більш високому рівні, пізнати інші країни, культуру, а також обзавестися новими знайомствами. ВУЗи – партнери знаходяться в таких країнах: Великобританія,Ірландія, Іспанія, Португалія, Бельгія, Італія,Німеччина,Фінляндія, Греція, Чехія, Литва, Болгарія.

При Академії Інформаційних Технологій діє Центр праці та кар’єри за допомогою якого випускники зможуть працевлаштуватись, студенти під час навчання знайти тимчасову роботу.

ВУЗ проводить безкоштовні курси з польської та англійської мови для студентів які поступили на 1-й рік навчання. (курси є інтенсивні та коригуючі) а також надає знижки на навчання від 5 до 30%. 

За допомогою у поступленні в Польсько-Японську Академію Інформаційних Технологій звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

7900 грн. – домога у поступленні на бакалаврат.

8900 грн. – допомога у поступленні намагістратуру.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • присяжний переклад документів (200 грн за документ),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).