Варшавський Політехнічний Університет ( державний)

https://www.pw.edu.pl/

Мова навчання: польська, англійська

Вартість навчання: 

польською мовою від 1000 до 2000 євро в семестр

англійською мовою від 1500 до 2100 євро в семестр

Ступінь: бакалавр, інженер, магістр

Напрямки навчання польською мовою: Архітектура, Адміністрація, Автоматизація та робототехніка, Автоматизація та прикладна робототехніка, Автоматизація та роботизація виробничих процесів, Автоматизація, робототехніка та промислова інформатика,  Авіація та космонавтика, Біоекономіка,  Біотехнології,  Будівництво, Виробництво паперу та поліграфія, Кібербезпека, Економіка, Електро Мобільність, Електроніка, Електротехніка,  Енергетика, Фізика технічна, Фотоніка, Геодезія та картографія, Геоінформатика, Просторова економіка,  Інформатика, Інформатика та інформаційні системи, Прикладна інформатика,Біомедична інженерія, Інженерія хімічна та технологічна, Інженерія та аналіз даних,Інженерія інтернет речей,  Інженерія матеріалів, Інженерія електо і гибридної техніки, Екологічна інженерія, Управлінська інженерія, Математика, Математика та аналіз даних, Механіка та будова машин, Механіка та проектування машин, Механіка транспортних засобів та робочих машин, Мехатроніка, Мехатроніка транспортних засобів та робочих машин, Охорона навколишнього середовища, Робототехніка та автоматизація, Хімічні технології, Телекомунікації, Транспорт, Управління, Управління безпекою критичної інфраструктури, Управління та інженерія продукціїНапрямки навчання англійською мовою: Architecture, Computer Science, Computer Science and Information Systems, Telecommunications,  Aerospace Engineering, Electrical Engineering, Electric and Hybrid Vehicles Engineering, Environmental Engineering, Mechatronics, Power Engineering,

Про ВУЗ

Варшавський політехнічний університет (Politechnika Warszawska) – один з найбільших та найпрестижніших технічних ВНЗ Польщі та Східної Європи. Політехнічним університетом він став називатися у 1915 році, продовжуючи освітні традиції Технологічного інституту, створеного у Варшаві в 1826 році, завдяки польському науковцю, філософу та меценату Станіславу Сташицу.  ВПУ займає провідні позиції в рейтингах навчальних закладів в Польщі, завдяки високим освітнім стандартам, фундаментальній науково-технічній базі та висококваліфікованому педагогічному колективу.

Заклад  посідає 1-ше місце в рейтингу кращих університетів Польщі на протязі 7-ми років, у 2010р. отримав 1-ше місце в категорії «Технічна область досліджень та інформаційні технології». 

Нові напрямки досліджень посприяли будівництву нових лабораторій, створених в співпраці з промисловцями. Дослідження та розробки, які проводять у Варшавському політехнічному університеті є відповідями на виклики сучасних науки та економіки. Вищий навчальний заклад підтримує не лише польських новаторів, але й розвиває та зміцнює контакти з вітчизняними та зарубіжними компаніями. Університет втілює в життя багато новаторських ідей і технологій.

Варшавський політехнічний університет займається формуванням майбутньої соціальної еліти. Університет формує не лише світогляд студентів, але й пробуджує творче ставлення до технологій, даючи не лише знання, але й навички. Викладачі університету приділяють студентам і аспірантам необхідний час, аби виховати спеціалістів найвищого рівня.

ВУЗ працює в партнерстві з польськими та зарубіжними науковими центрами. Визнаний у всьому світі вищий навчальний заклад постійно примножує свій внесок у міжнародні освітні та дослідницькі проекти.

У Варшавській Політехніці навчається більше 30 000 студентів з різних країн, а кожен рік випускається близько 5 000 висококласних спеціалістів. Згідно статистики, кожний 9-ий керівник чи топ-менеджер великої компанії є випускником Варшавської Політехніки. В університеті 17 факультетів. При Варшавській політехніці діють міжнародні програми по обміну студентами, ВНЗ – партнери надають студентам можливість продовжити навчання, приймати участь у міжнародних конференціях чи спільних наукових проектах у багатьох країнах світу: США, Канаді, Австралії, Китаї, Японії, Великобританії, Австрії, Німеччині, Італії, Данії, Франції, Єгипті, Фінляндії тощо.

Чому Вам варто обрати  Варшавський Політехнічний Університет?

 – Університет є провідним технічним ВУЗом Польщі;

–  користується високим міжнародним визнанням;

 – науково-дослідні роботи і комерційна співпраця з провідними Університетами і    виробничими кампаніями в Європі і за її межами (Siemens AG, General Electric, ABB Ltd, Autodesk, LG, Pratt&Whitney, Carl Zeiss);

 – учасник престижних міжнародних дослідницьких проектів;

 – диплом Університету – гарантія працевлаштування в Європі і за її межами;

 – висококваліфікований професорсько-викладацький склад;

 – навчання на польській, англійській, а в перспективі – на російській мові 

 – студентський обмін, більше 120 підписаних міжнародних договорів з провідними університетами світу;

 – міжнародні студентські обміни і стажування;

 – 12 студентських гуртожитків;

 – платна і безкоштовна  форма навчання (на конкурсній основі)

Студенти з країн, які не входять до складу ЄС – Україна, Білорусь, Росія, Молдова, Казахстан тощо, мають можливість навчатися у Варшавському політехнічному університеті безкоштовно! – кожен рік виділяється певна кількість місць на різні спеціальності, куди іноземні студенти можуть вступити на конкурсній основі та навчатися безкоштовно на ступінь бакалавра чи магістра.


За допомогою у вступі у Варшавську Політехніку звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. 

Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

7900 грн. – домога у вступі на бакалаврат.

8900 грн. – допомога у вступі на магістратуру.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • присяжний переклад документів (200 грн за документ),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).