Рік заснування: 1945

Мови навчання: польська, англійська

Вартість навчання: від 4000 зл/рік (від 1000 Євро/рік)

Спеціальності: механіка, електротехніка, електроніка, інформатика, автоматика, технологія металів, біотехнології, архітектура, інженерія навколишнього середовища, фізика, прикладна математика.


Про ВУЗ

ЛТУ  займає четверте місце серед технічних університетів Польщі в рейтенгах ВНЗ (як було написано в газеті «Rzeczpospolita» 2013 року та освітнього журналу «Perspektywy»).
Також,університет став лауреатом конкурсу «Найбільш іноваційний та креативний ВНЗ  Польщі за створенням кар’єрних переспектив».

ЛТУ є першим університетом  Польщі,який отримав сертифікат якості освіти ECTS Label  Європейською комісією. Вже більше 1300 студентів ЛТУ завершили програми навчання на іноземних мовах. ЛТУ – єдиний університет в Польщі з таким широким спектором програм іноземних мов, які пропонуються на Міжнародному інженерному факультеті. Крім того, на всіх факультетах обрані предмети з програми навчання проводяться англійською мовою.

Щорічно кілька сотень студентів – найбільша кількість серед інших ВНЗ Польщі – виїжджає навчатися за кордон . Такий інтенсивний обмін був визнаний Національним агенством програми  Erasmus, яке надало ЛТУ звання «Університет, сприятливий мобільності».

ЛТУ знаходяться в престижному списку «ДіамантиФорбса 2013 (“Forbes Diamonds 2013”)».
У регіоні, ЛТУ є єдиним університетом серед комерційних фірм. «Діаманти Форбса» – рейтинг,який містить в собі підприємства,які найшвидше збільшують свою цінність.

За допомогою у поступленні в Лодзький Технічний Університет звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

8900 грн. – домога у поступленні на бакалаврат.

9900 грн. – допомога у поступленні намагістратуру.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • присяжний переклад документів (200 грн за документ),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).