Рік заснування: 1946

Мови навчання: польська, англійська

Спеціальності: архітектура, безпека, біоінформатика, біологія, дізайн, економіка, філологія, філософія, графіка, історія, інформатика, культурологія, логопедія, математика, педагогіка, політологія, право, психологія, соціологія, міжнародні стосунки, туризм, управління.

Вартість навчання: від 1000 Євро/рік


Про Університет:

Краківський  Педагогічний Університет (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie) – це державний університет, визнаний найкращим педагогічним навчальним закладом Польщі, відзначається престижністю, професійністю та інноваційністю навчання. 

 Перший та єдиний вищий навчальний заклад  педагогічного профілю в Польщі заснований ще 1946 році. Згідно професійних та загальнонаціональних рейтингів, є одним з найбільш популярних ВНЗ в країні та входить в еліту польських Університетів. Система освіти відповідає стандартам  Європейського союзу. 

Краківський Педагогічний Університет має 7 навчальних корпусів, які розташовані в центральних районах Кракова, 5 комфортабельних студентських гуртожитків, мультимедійні аудиторії, сучасні лабораторії, наукову бібліотеку, басейн, сауну, спортивні зали, власну астрономічну обсерваторію та численні гуртки різних напрямків. 

Для іноземців при Університеті діє мовна школа для іноземців (Studium nauki języka polskiego), де можна пройти річний, семестровий або тримісячний інтенсив польської мови.

Гарантією високої якості освіти у даному закладі є Сертифікат якості освіти виданий Національною Акредитаційною Комісією.

Завдяки участі педагогічного університету в програмі ERASMUS студенти можуть отримати досвід в зарубіжних ВНЗ – партнерах, познайомитись із традиціями, методами та особливостями викладання в інших країнах.

Університет приймає участь в міжнародних дослідженнях у різних галузях науки та мистецтва і тісно співпрацює із провідними ВНЗ Голландії, Чехії, Бельгії, Франції та США.  

Українським студентам у рамках проекту «навчання без кордонів» пропонується знижка 50 % на всі напрямки.

Наші послуги

За допомогою у поступленні у Краківський Педагогічний Університет  звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. 

Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

7800 грн. – домога у поступленні на бакалаврат або магістратуру.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • звичайний переклад документів (120 грн за сторінку),
 • присяжний переклад документів (250 грн за сторінку),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).