Мови навчання: польська, англійська

Вартість навчання: від 3500 зл./рік (близько 850 Євро/рік)

Спеціальності: адміністрація, внутрішня безпека, педагогіка, менеджмент, психологія, економіка, фінанси, кріміналогія, інформатика, право.


Про ВУЗ

Академія Економіки в Радомі отримала престижний сертифікат «Надійний ВНЗ», присвоєний Польським Академічним інформаційним центром.

? Який диплом ти отримаєш

 • Бакалавра, інженера
 • Магістра
 • Також тут пропонують програми післядипломної освіти

Факти про ВНЗ

1.Є найбільшим недержавним навчальним закладом, який динамічно розвивається в Радомському регіоні. Лідер в області навчання адміністрації, педагогіки і соціології.

 1. Студенти Академії Економіки в Радомі вже сім років займають перші місця в конкурсі на найвидатнішого студента – PRIMUS INTER PARES. А також успішні за рейтингами країни.

Конкурс PRIMUS INTER PARES – це один з найважливіших студентських проектів в країні. Організований він вже з середини шістдесятих років XX століття Союзом Польських Студентів під патронажем президента Польщі.

 1. Студенти Академії Економіки отримують стипендії Міністра Науки і Вищої Освіти. Стипендії Міністра Науки і Вищої Освіти – це спеціальна нагорода за видатні наукові досягнення.
 2. В рамках циклу Радомські відкриті доповіді академію відвідали десятки провідних політиків. Це і Лех Валенса, і Лех Качинський, Броніслав Коморовський, Дональд Туск, Ярослав Качинський, Ежи Бузек і багато інших. Такі циклічні зустрічі з провідними польськими політиками, фінансистами та знаменитостями суспільного життя, спрямовані до студентів і жителям міста. Такі зустрічі дають можливість безпосереднього контакту з широко відомими людьми, яких ми знаємо тільки зі ЗМІ.
 3. Академія Економіки щорічно організовує кілька десятків відкритих заходів, в рамках ВНЗ відвідують близько 5000 гостей. Такими заходами є:
 • наукові конференції  які об’єднують співтовариство вчених і практиків з усієї Польщі,
 • доклади з інформатики,
 • Журналістські доповіді “Top Press”
 • Дні Європейської культури
 • Дні Африки в Радомі
 • Різноманітні виставки з мистецтва
 1. Навчання за кордоном за програмою Erasmus. Академія Економіки в Радомі дає можливість, для всіх зацікавлених студентів, провести один або два семестри навчання в одному з майже 170 іноземних партнерських університетів в десятки європейських країнах. Студент отримує фінансування перебування за кордоном в розмірі до 600 € за місяць.
 2. Академія Економіки організовує зацікавленим студентам фінансування практики на європейських підприємствах і установах. В рамках програми Erasmus студент може пройти тримісячну практику, в ході якої він може отримати фінансування до 7800 € на рік.
 3. З лютого 2013 року за АЕ в Радомі функціонує Локальна Академія CISCO. Програма навчання дає можливість отримати теоретичні і практичні знання в галузі проектування, розробки та обслуговування комп’ютерних мереж.
 4. Академія Економіки дає можливість отримати престижні IТ-сертифікати і сертифікати іноземних мов. Сертифікати АЕ визнаються роботодавцями в усьому світі.
 5. Сучасна система комунікації зі студентами . Віртуальна Академія – це цілодобовий швидкий доступ до важливої інформації. Ви знайдете тут актуальний розклад занять, дати зустрічей для груп, інформацію про оцінки, заліках, іспитах, фінансах, стипендії, останні новини з життя Академії!
 6. Студенти Академії Економіки отримують щорічно близько 2 500 000 злотих матеріальної допомоги. Кожен третій студент отримує стипендію. Багато студентів навчаються безкоштовно.
 7. Комфортна і сучасна навчальна база. В даний час Академія Економіки має у своєму розпорядженні комплекс з 6 відмінно обладнаних будівель площею понад 5000 кв / м.

Всі об’єкти розташовані в центрі міста поряд із залізничним та автобусним вокзалами. Аудиторії та лабораторії оснащені найсучаснішим аудіовізуальним і мультимедійним обладнанням, таких відомих марок як: Apple, IBM, Dell, JBL, Cisco. Все це, доповнює, комфортна соціальна інфраструктура.

Для поступлення в Академію Економіки у Радомі звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія допоможе вам в офорленні всіх документів та надасть повний супровід, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи.
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає 6400 грн.

Додаткові послуги:

 1. Переклад та нострифікація документів, необхідних для зачислення:
 • Апостиль – 450 грн. за документ (за 2 тижні)
 • Звичайний переклад -120 грн. за сторінку
 • Присяжний переклад – 300 грн. за сторінку
 1. Пошук житла та створення маршруту доїзду до навчального закладу і місця проживаня – 50% від першого місяцю оренди
 2. Страхування – 1200 грн