Рік заснування: 2011

Мова навчання: англійська, німецька

Вартість навчання: від 10 000 Євро/рік

Програми навчання:

  • Бакалаврат: готельний та турістичний менеджмент, маркетинг та PR, event-менеджмент, гастрономія, торгівля, HR-менеджмент, управління охороною здоров’я, менеджмент у спорті, аудит, фінанси, бізнес-інформатика.
  • Магістратура: Business-management and Development.

Про ВУЗ

Університет прикладних наук (HWTK) – це приватний університет, який має державну акредитацію, що базується в Берліні з другим навчальним центром у Баден-Бадені. Університет був створений у 2011 році, і навчання розпочалося 1 жовтня 2012 року. HWTK є дочірнім підрозділом F+U Group – відомої німецької корпорації, яка має більш, ніж 30-річний досвід у сфері освіти.

HWTK орієнтується на практичне застосування знань. Академічна теорія та професійна практика оптимально доповнюють один одного в  програмах, що означає, що випускники можуть швидко розпочати свою кар’єру.

HWTK пропонує студентам наступні моделі навчання:

Work-study модель включає практичний досвід роботи: Ви проводите половину тижня в університеті, адругу половину працює у компанії-партнері. Ця модель – ідеальне поєднання теорії та практики!

Денне навчання. Денні програми HWTK передбачають дві інтенсивні навчальні дні на тиждень, таким чином у вас достатньо часу, щоб знайти роботу та заробити собі на навчання.

Distance learning – модель, дозволяє вам проходити навчання, де би ви не були, використовуючи Інтернет. Ви можете обирати час проходження занять та тривалість курсу.

У всіх своїх програмах навчання HWTK має у міжнародну орієнтацію. Ось чому ВУЗ пропонує своїм студентам чудове навчання з іноземної мови, а також можливість провести частину своїх навчань або стажування у одного з партнерів за кордоном.


Реєстрація на навчання

Для додаткової інформації або для реєстрації на програми навчання HWTK звертайтесь до консультантів ICC NOVAR за тел. +38 (068) 457-60-71+38 (093) 511-48-25+38 (099) 283-05-21.