Розташування: Вюрцбург, Швайнфурт
Рік заснування: 1971
Тип: державний університет
Кількість студентів: 9000
Мова навчання: німецька, англійська
Початок навчання: жовтень, квітень
Вартість: від € 72 за семестр

Програми навчання: 

  • Англійською мовою: логістика, бізнес і інженерія, міжнародний менеджмент, мехатроніка.
  • Німецькою мовою: архітектура, будівельна інженерія, бізнес та інженерія, логістика, електронна комерція, інформатика, економічна інформатика, електронна і обчислювальна техніка, промислова математика, машинобудування, мехатроніка, інженерна геодезія та геоінформатика, технологія переробки пластмас і еластомерів, менеджмент в сфері охорони здоров’я, економіка підприємства, комунікаційний дизайн, управління ЗМІ, соціальна робота, спеціалізовані переклади.

ПРО УНІВЕРСИТЕТ

Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt (FHWS, Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт) – найбільший університет північній Баварії, розташований відразу в двох містах – Вюрцбурзі і Швайнфурте. Історія університету почалася ще в 1807 році, а в нинішньому вигляді він сформувався в 1971 році і ось вже більше 20 років бере на навчання студентів з більш ніж 48 країн світу.
В FHWS на сьогоднішній день є 35 практично-орієнтованих спеціальностей на 10 факультетах, і регулярно з’являються нові. У штаті університету 230 професорів. Університет робить акцент на тому, що всі знання, що викладаються мають практичне застосування. Багато уваги приділяється прикладнійскладовійнавчання в лабораторіях, секціях і клубах.
Одна з найпривабливіших можливостей FHWS – навчання англійською мовою. Основна мова викладання – німецька. Для іноземних студентів доступні безкоштовні курси німецької мови протягом усього навчання.

Всі англомовні спеціальності мають свій аналог німецькою мовою. Студенти, що почали навчання англійською, можуть продовжити навчання німецькою мовою в старших семестрах і навпаки. Випускники, разом зі стандартним дипломом бакалавра, можуть також отримати TWIN Certificate. Даний сертифікат підтверджує, що завдяки навчанню на двох мовах, випускник володіє англійською та німецькою на професійному рівні і компетентний для роботи в міжнародному середовищі.

Відвідуючи семестрові мовні курси, студент покращує свої знання мови на один рівень за семестр (наприклад перший семестр – рівень А1, другий – А2, і т.д.), таким чином, пройшовши всі курси, до кінця навчання можна опанувати німецькою мовою на вільному рівні (С2). 


РОЗТАШУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ

Кампуси університету в Вюрцбурзі і Швайнфурте розташовані досить близько одне від одного – всього в 40 кілометрах. Доїхати можна на машині або автобусі всього за півгодини. Це дозволяє студентам двох різних локацій постійно обмінювати досвідом, знаннями та ідеями. Як з Вюрцбурга, так і з Швайнфурта легко дістатися до міжнародних аеропортів Франкфурта, Штутгарта, Нюрнберга чи Мюнхена, щоб навідатися додому або відправитися в подорож по Європі.
Вюрцбург – місто з населенням близько 130 тисяч жителів на березі річки Майн. Кожен п’ятий житель – студент! Завдяки цьому місто буквально вирує життям, різноманітними заходами та стартапами.
Швайнфурт – один з найбільш швидкозростаючих міст Німеччини! Сьогодні в ньому всього близько 53 тисяч жителів при найбільшій щільності робочих місць. Саме тут знаходяться заводи таких компаній як Bosch, SKF, Rexroth, Schaeffler і т.д. Завдяки цьому студенти, навіть не закінчивши навчання, отримують пропозиції роботи. Крім того, тут регулярно проводяться винні фестивалі та фестивалі барів.


ОФОРМЛЕННЯ В УНІВЕРСИТЕТ

Вартість послуг нашої компанії по оформленню на програми навчання в FHWS – 600 Євро.

У пакет послуг входить:

  • детальна інформація стосовно програми навчання,
  • консультації стосовно умов поступлення,
  • консультації стосовно умов навчання,
  • електронна реєстрація, заповнення анкет, заяв та інших документів,
  • апостиль атестату/диплому, переклад документів та нотаріальне засвідчення,
  • допомога у формуванні пакету документів на студентську візу,
  • відкриття блокованого рахунку у німецькому банку,
  • консультаційна допомога у формуванні маршруту до місця проживання та навчання.