Рік заснування: 2017

Мова навчання: англійська, німецька

Вартість навчання: від 10 000 Євро/рік

Програми навчання:

  • Бакалаврат: фотографія, комунікаційний дизайн, бізнес та менеджмент.
  • Магістратура: медіа-простір, постановка фотографії, стратегії дизайну, корпоративне управління, підприємницька економіка.

Про ВНЗ

 Європейський університет прикладних наук з’явився завдяки об’єднанню Університету мистецтва та дизайну (BTK University of Art & Design) та Університету бізнес-лідерства (BiTS University of Business Leadership) у 2017 році. Університет є частиною Глобальних університетських систем. За міжнародним рейтингом U-Multirank Університет UE входить до 25-и найкращих у світі міжнародних Університетів.

Університет сприяє орієнтованому на майбутнє розвитку навичок та міждисциплінарних форматів навчання у відповідності з реальною практикою та за найвищими міжнародними стандартами в місцях розташування в Ізерлоні, Берліні та Гамбурзі.

Ступінь бакалавра в університеті є ідеальним початком успішного майбутнього у веб-дизайні або розробки додатків, фотографії, ілюстрації, анімації, реклами, редагування картин, видавців, журналів, у створеній компанії або у вашому власному бізнесі.

Магістерські програми дають вам додаткові можливості знайти власний напрямок у житті і розвивати свій особистий стиль.

Численні лабораторії, студії та співпраця з різними компаніями допомагають студентам перетворити знання у практичні навички. А кар’єрний центр Університету допомагає студентам знайти роботу у найкращих компаніях Німеччини.


Вартість навчання: 

  • Бакалаврат – 865 євро / місяць

Подання заявки: 50 євро (не підлягає поверненню).

Бронювання місця: 3 000 євро (включено у частину оплати за навчання).

  • Магістратура – 1050 євро / місяць

Житло

Університет не має власного гуртожитку, але надає допомогу студентам у пошуку житла.


Подача документів

Остання дата подачі заявки на навчання – 15 червня.

Остання дата подачі всіх документів – 1 вересня.

Студентів зараховують на підставі успішності в школі або ВУЗі, вступного тесту та Skype-інтерв’ю по мірі поступлення заявок.

Оформлення на навчання в  University of Applied Sciences Europe

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR”, як представник Європейського університету прикладних наук в Україні безкоштовно допомагає оформитись на програми ВУЗу.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.