Навчання в Китаї – відмінна можливість створити собі надійне і успішне майбутнє, отримавши якісну освіту по найбільш затребуваним в сучасному світі напрямками. Китайські університети входять в число кращих ВНЗ по всьому світу, а високий рівень отриманих знань підтверджується затребуваністю їх випускників серед роботодавців.

Освіта, незважаючи на престижність того чи іншого навчального закладу, за своєю вартістю навчання в Китаї є цілком доступним. До слова, надаючи можливість отримання знань, за своїм рівнем якості нітрохи не поступаються програмам таким авторитетних і відомих ВНЗ, як Кембридж чи Гарвард, університети Китаю розташовують оптимальної політикою формування ціни для іноземних студентів. Крім того, абітурієнти можуть вступити до обраного навчального закладу на бюджетне відділення, а також згодом отримувати гідну стипендію! Щорічно уряд КНР виділяє статтю в бюджеті, розраховану спеціально на надання іноземцям грантів на навчання. Правда, для цього майбутній студент повинен володіти базовими знаннями китайської мови і сходознавства. Для надходження же на комерційне відділення ці критерії не є обов’язковими.

Навчання в університеті Китаю, як правило, має на увазі для іноземних студентів не тільки забезпечення в повній мірі всім необхідним для навчання, але і повноцінну організацію побуту і дозвілля приїжджих. Як правило, навчальні заклади в цій країні розташовуються на території власного студентського містечка, де є все, що може знадобитися студенту під час його перебування в Китаї. Витрати на харчування і проживання найчастіше вже включені в загальну вартість, в іншому ж випадку це питання обговорюється задовго до відправки студента в іншу країну.