Yorkville University (Toronto, Ontario)

Рік заснування2004

Тип: приватний університет

Спеціальності: дизайн приміщень, проект-менеджмент

Вартість навчання: від 13 000 канадських доларів


Про Університет

Університет Йорквілла є канадським національним університетом, який забезпечує провідні програми професійної освіти за допомогою традиційних та інтерактивних моделей курсів. Програми Університету Йорквілла пропонують студентам гнучкість, необхідну для завершення ступеня, в той же час балансуючи з іншими зобов’язаннями, організуючи високопрофесійну та інтерактивну навчальну спільноту. З метою надання доступних програм кожному студенту Університет Йорквілла пропонує курси в традиційному форматі, повністю онлайн та у комбінованій моделі.


Чому Yorkville University

Ступені Університету Йорквілла є академічно важкими і високо оцінюються в професійній практиці. Вони забезпечують підготовку та забезпечують кваліфікації, які дозволяють випускникам розпочинати професійну кар’єру та сприяють розвитку суспільства.

Місією Університету Йорквілла є створення національного університету, який надає практично орієнтовані дипломні програми.

Accessible – Університет Йорквілла надає академічні програми людям, які з причин географічної віддаленості, стану здоров’я та інвалідності, а також сімейних, робочих або громадських зобов’язань, в іншому випадку не зможуть закінчити післяшкільну освіту.

Rigorous – Університет Йорквілла пропонує винятковий академічний зміст, який надають викладачі, які є професіоналами у своїй професії, мають відповідні повноваження, доступні в їхніх галузях, і прагнуть до досконалості у викладанні.

Flexible – Університет Йорквілла надає академічні програми, які дозволяють студентам інтегрувати навчання з підвищення кваліфікації з їх особистим та професійним життям.

Вимоги до кандидатів

Необхідний мінімальний рівень освіти: середня школа

Мінімальні бали атестату: 65,0%

Вимоги до знання англійської мови:

Для прямого вступу заявник повинен бути з англомовної країни або відповідати одному з наступних англійських тестів:

Мінус TOEFL ibt: 80,0 (мінімальне читання: 20,0, мінімальне написання: 20,0, мінімальне прослуховування: 20,0, мінімум 20: 0)

Мінімальний середній показник IELTS: 6.0 (Мінімальне читання: 5.5, Мінімальне написання: 5.5, Мінімум слухання: 5.5, Мінімальний рівень виступу: 5.5)

Для умовного вступу, замість подання IELTS або TOEFL тестів, заявник може закінчити курси англійської мови до академічної програми. Тривалість курсу англійської мови визначається на підставі рівня англійської мови заявника.

Оформлення на навчання в George Brown College

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” безкоштовно допомагає оформитись на програми Коледжа.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.