George Brown College – (Toronto, Ontario)

Рік заснування: 1967

Тип: державний коледж

Кількість студентів: 29000+

Кількість іноземних студентів: 4900+

Спеціальності: event-маркетинг, бізнес, соціальна робота, кулінарія, ресторанна справа, туризм, готельний менеджмент, дизайн.

Вартість навчання: від 13 000 канадських доларів.


Про Коледж

Джордж Браун коледж відкрив свої двері у 1968 році, приймаючи трохи більше 2000 студентів. Коледж пропонує програми у будівництві, у дошкільній освіті, стоматологічних послугах, дизайні та кулінарних мистецтвах. Коледж навіть підготує студентів до кар’єри на морі через морську інженерну програму.

З моменту відкриття Коледжу його студентське населення зросло майже до 30 000 осіб. Люди приїжджають до Джорджа Брауна з усього району Великого Торонто, з Канади та світу, щоб розвинути навички та отримати реальний досвід, необхідний для успіху на робочому місці.

Торонто є домом для багатьох великих галузей промисловості Канади та однієї з найважливіших економічних вузлів у Північній Америці. Таким чином, місто стає живим лабораторією для студентів Коледжу. У George Brown є три основні кампуси та декілька інших місцевостей, які розміщують студентів у центрі міста Торонто – Сент-Джеймс Кампус, Каса Лома Кампус і Вотефронт кампус.

Чому Джордж Браун коледж

Персонал, факультет та адміністрація коледжу Джорджа Брауна об’єднані низкою спільних цінностей та цілей. Ці основні цінності допомагають направляти коледж Джорджа Брауна, щоб задовольнити потреби студентів та роботодавців.

Шість причин для навчання у Джорджа Брауна:

  • Навчання у центрі Торонто: місце розташування Коледжу надає вам доступ до найкращих роботодавців.
  • Експертні викладачі: багато викладачів мають досвід роботи в галузі та ділиться своїми знаннями в реальному світі з вами.
  • Практичні заняття: навчання, включаючи будинок шеф-кухарів та клініки WAVE, моделюють реальні робочі середовища.
  • Реальний досвід: 95 відсотків кваліфікаційних програм пропонують практичні заняття.
  • Коледж працює з лідерами галузі, щоб забезпечити навички, які мають здобути студенти, які будуть потрібні на роботі.
  • Прикладне дослідження: можливість отримати практичний досвід роботи разом з фахівцями галузі для розробки та тестування нових продуктів.

Оформлення на навчання в George Brown College

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” безкоштовно допомагає оформитись на програми Коледжа.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.