Fanshave Сollege (London, Ontario)

Рік заснування: 1967

Тип навчального закладу: державний коледж

Кількість студентів: 43000+

Спеціальності: архітектура, будівництво, інженерія, кібербезпека, електротехнології, фешн-дизайн, графічний дизайн, ланшафтний дизайн, біотехнології, Інтернет-маркетинг, менеджмент, HR 
Вартість навчання: від 11 000 канадських доларів


Про Коледж

Fanshawe – це коледж, який обслуговує великий регіон Онтаріо, забезпечуючи гнучкі навчальні програми та можливості для отримання практичної освіти, розроблені відповідно до потреб ринку праці. Один з найбільших коледжів провінції Онтаріо – з чотирма університетськими містечками у Лондоні, Симкой, Сент-Томас і Вудсток – Fanshawe обслуговує близько півмільйона людей. Коледж пропонує понад 200 ступенів, дипломів, сертифікатів та навчально-виховних програм щороку до 43 000 студентів, допомагаючи людям розкривати свій потенціал та досягти успіху в різних дисциплінах, включаючи прикладне мистецтво, бізнес, охорону здоров’я, державну службу, гостинність та технології.


Чому Fanshave Сollege

Fanshawe College протягом майже 50 років готував студентів до того, щоб вони зробили значущий та корисний соціальний, академічний та професійний внесок у розвивиток глобального суспільства.

Fanshawe College почав досить скромно в 1960-х роках, як місцевий центр професійного навчання. З тих пір спостерігається вражаючий ріст студентського населення, економічні наслідки та навіть розміри та форму кампуса. Коледж зараз є лідером прикладної освіти, залучаючи десятки тисяч талановитих студентів з більш ніж 40 країн щороку.

Насамперед коледж підкреслює якість досвіду.

Fanshawe пишається тим, що студенти його мають відносини з професорсько-викладацьким складом та співробітниками, які піклуються про них та закликають їх застосовувати свої таланти та практичні заняття з пристрастю.

Протягом шести місяців після закінчення навчання, 86 відсотків випускників починають будувати кар’єру у всьому світі, зокрема у Канаді.

Коледж Fanshawe має довгу і успішну історію розкриття можливостей, підготовки випускників до складних умов роботи.


Вимоги до кандидатів:

Атестат шкілької освіти

Мінімальні бали: 50.0%

Вимоги до англійської мови:

Для прямого вступу заявник повинен бути з англомовної країни або відповідати одному з наступних англійських тестів:

Min TOEFL: 86.0

Min IELTS: 6.5

Для умовного вступу, замість подання IELTS або TOEFL балів, заявник може закінчити курси англійської мови до академічної програми. Тривалість курсу англійської мови визначається на підставі рівня англійської мови заявника.

Оформлення на навчання у Fanshave College

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” безкоштовно допомагає оформитись на програми Коледжа.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.