British Columbia Institute of Technology (Vancouver, Burnaby, Richmond, British Columbia)

Рік заснуваня: 1960

Тип навчального закладу: державний інститут

Кількість студентів: 48000+

Спеціальності: IT-технології, бізнес, менеджмент, WEB-дизайн

Вартість навчання: від 13 000 канадських доларів


British Columbia Institute of Technology (BCIT) – це один з найпрестижніших інститутів Канади, переважно, з технічною спрямованістю. Це один з найпопулярніших ВУЗів Ванкувера не тільки серед міжнародних студентів, а й серед канадців, що важливо. Освіта BCIT – одна з найпрестижніших в Канаді. Інститут має 6 корпусів, головний з яких розташовується в Бернаби. BCIT щорічно потрапляє в різні рейтинги кращих ВНЗ Канади.

BCIT є одним з найбільших післяшкільних навчальних закладів Британської Колумбії, до якого понад 48 000 студентів зараховуються щороку. Коледж пропонує практичні навчальні програми, призначені для роботи, включаючи ступені, дипломи та сертифікати, що включають прикладні та природничі науки, бізнес та медіа, обчислювальні та інформаційні технології, інженерію, медичні науки та торгівлю.

Заснований в 1964 році, BCIT тепер має п’ять основних кампусів. Міжнародні партнерські зв’язки BCIT охоплюють навчальні, освітні та дослідницькі заклади в Південній Америці, Центральній Америці, Східній Азії та Східній Європі.

У BCIT студенти вивчають теорію і застосовують її практично в одному процесі. Прикладна дослідницька діяльність ВУЗу допомагає вивести на ринок нові продукти та вирішувати проблеми галузі.


Чому British Columbia Institute of Technology

BCIT є невід’ємною частиною економічного, соціального та екологічного процвітання Британської Колумбії. Наша ВУЗу полягає в тому, щоб існувати, щоб служити успіху студентів та роботодавцям.

Програми BCIT високо цінуються бізнесом та промисловістю. Випускники інституту отримують відмінну віддачу від своїх інвестицій у навчання.

Модель освіти BCIT зосереджується на запуску та розвитку кар’єри, на широкій доступності своїх програм та на забезпеченні освіти та підготовки кадрів, доступ до яких можна отримати в достатній кількості часу.


Модель навчання у BCIT

Невелики розміри класів дозволяють студентам працювати разом поруч один з одним і з експертами з галузі. Ви будете налагоджувати міцні зв’язки з однокласниками та викладачами протягом всього свого часу в BCIT. Ваш досвід навчання в BCIT може бути інтенсивним, але ви отримаєте навички та досвід, які готують вас до наступного кроку у вашій кар’єрі.

Ваша освіта вийде за межі класу та залучить людей, середовища та інструменти, які ви зустрінете в реальному світі. Навчання за проектом, прикладні дослідження та стажування дозволять вам отримати конкурентну перевагу – ви будете знати ваше робоче місце і чого чекати ще до того, як ви закінчите навчання.

Кожна програма BCIT отримує стратегічні поради та допомогу з боку роботодавців, випускників та інших фахівців, що працюють у цій галузі. Ви будете залишатися на передньому плані останніх подій у вашій галузі, забезпечуючи вивчення усього того, що потрібно для роботи.

Ваше навчання в BCIT буде більше, ніж просто відвідування занять, ви станете частиною активної студентської спільноти та зустрінете нових друзів та створите зв’язки протягом усього життя.

Вимоги до кандидатів:

Атестат шкілької освіти

Мінімальні бали: 67.0%

Вимоги до англійської мови:

Для прямого вступу заявник повинен бути з англомовної країни або відповідати одному з наступних англійських тестів:

Min TOEFL: 86.0

Min IELTS: 6.5

Для умовного вступу, замість подання IELTS або TOEFL балів, заявник може закінчити курси англійської мови до академічної програми. Тривалість курсу англійської мови визначається на підставі рівня англійської мови заявника.

Оформлення на навчання в British Columbia Institute of Technology

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” допоможе вам оформитись на програми навчання Інституту та сформувати пакет документів на студентську візу.

Вартість послуг ICC NOVAR становить 7900 грн.