Algonquin College (Ottawa, Perth, Ontario)

Рік заснування: 1967

  Тип навчального закладу: державний колледж

 Кількість студентів: 21000+

 Кількість іноземних судентів: 1300+

Спеціальності: реклама та маркетинг, анімація, біотехнології, бізнес, HR, ІТ-технології, механіка, гостинність та туризм, дизайн, кулінарія, мультімедія, ветеренарія, авіатехніка, журналістика
Вартість навчання: від 12 000 канадських доларів


Про Коледж

Присвячення успіху студента є керівним принципом Algonquin College, що демонструється через якість програм, персоналу, постійне розширення можливостей студентів та створення стратегічних партнерств. Кожна дія, з дня створення Коледжу, полягала на тому, щоб забезпечити студентам доступ до освіти та навичок, необхідних на ринку, для заохочення кар’єри.

Альгонкинський коледж прикладного мистецтва і технологій був створений у 1967 році і був названий на честь перших народів, які жили в цьому районі. Алгонкин формувався за рахунок злиття Східного технологічного інституту Онтаріо, заснованого в 1957 році і Онтарійського професійного центру, заснованого в 1965 році. Коледж святкує 45 років, як лідер післяшкільної освіти, і зазнав значного зростання з моменту його створення і продовжує рости сьогодні Всі три Кампуси коледжу Algonquin нещодавно завершили масштабні проекти розширення. У кампусах в Пертс та Пембруку створені нові об’єкти, а кампус в Оттаві тепер має нову та інноваційну будівлю, який є першим у своєму роді студентським корпусом.

Коледж Альгонкин розташований у столиці Нації та в Оттавській долині. Населення в Оттаві становить 865 тис. Алгонкин Колледж знаходиться всього в декількох хвилинах від сотень кілометрів велосипедних і рекреаційних доріг, парків та природних територій. Algonquin розташований за декілька хвилин ходьби від міських та культурних установ, включаючи першокласні магазини, спорт і легку атлетику, музеї, широкий вибір ресторанів та кафе. Algonquin знаходиться на головному транзитному вузлі, який студенти та співробітники використовують для подорожей через Оттаву.

Оформлення на навчання в Algonquin College

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” безкоштовно допомагає оформитись на програми Коледжа.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.