П’ять пунктів про Канаду:

  1. Величезна територія, порівняно невелике населення, прекрасне природне середовище.
  2. Одна з найбагатших країн світу.
  3. Мультикультурне суспільство з багатьма іммігрантами.
  4. Добре поважна та витончена система освіти та одне з найпопулярніших місць для міжнародного навчання.
  5. Безпечне та цікаве місце для навчання – студенти повинні розпочати вступ до університету заздалегідь, оскільки місця можуть бути обмеженими.

          Місцезнаходження та географія

Канада, яка охоплює більшу частину північної частини північноамериканського континенту, є другою за величиною країною світу (після Росії) загальною площею 9,9 мільйона квадратних метрів. км. Країна тягнеться від Тихого океану на заході до Атлантичного океану на сході. Північна Канада досягає Північного полярного кола, а південна Канади простягається нижче північних точок США (з якими вона має найдовшу межу у світі). Столиця – Оттава (Онтаріо).

          Клімат

Оскільки це така велика країна, клімат Канади у своїх регіонах дуже різний. Але загалом країна відома своїми холодними та часом довгими зимами, прекрасними та м’якими сезонами восени та навесні, а також спекотним, але часто коротким літом.

          Історія та населення

Першими жителями Канади були корінні канадці, також відомі як корінні народи, включаючи інуїтські народи півночі. Потім його влаштували англійці та французи, а деякий час правили Англія. У 1982 році країна офіційно розірвала свою юридичну залежність від парламенту Великобританії Канадським актом. Канада була засновником НАТО та ООН.

Населення Канади складає трохи більше 35 мільйонів, що для такої країни порівняно мало. Оскільки значна частина Канади залишається пустелею, більшість канадців живуть у високоурбанізованих центрах на півдні; майже 90% населення зосереджено в межах 160 км від кордону США. Канада має дві офіційні мови: англійська (59%) та французька (22%). Майже 20% говорять іншою мовою.

          Суспільство та культура

Сьогодні Канада є справді багатокультурною та багатонаціональною країною. За останні півстоліття вона отримала мільйони іммігрантів завдяки національній політиці мультикультуралізму. Різноманітні звичаї, кухня, традиції в Канаді, спорт та святкування – результат традиції іммігрантів.

Канада вважається мирною, безпечною та упорядкованою країною. Вогнепальна зброя суворо контролюється. Канадці насолоджуються рівнем життя, який є одним з найвищих у світі.

          Економіка

Одна з найбагатших країн світу – Канада – велика промислова і комерційна країна, яка є членом G7 / 8, G20, Організації економічного співробітництва та розвитку та багатьох інших міжнародних організацій. Канада може похвалитися високоосвіченою робочою силою та все більш диверсифікованою економікою. Канадська економіка настільки ж орієнтована на ринок, як і США, але уряд, як правило, надає більше підтримки та втручання, ніж уряд США. Міжнародна торгівля є важливою частиною канадської економіки, особливо із США. Валюта – канадський долар.

          Уряд

Канада формально є конституційною монархією, якою керує її власна Палата громад. Хоча генерал-губернатор офіційно є представником королеви Єлизавети II, насправді генерал-губернатор діє лише за порадою прем’єр-міністра Канади. Канада в цілому – неймовірно стабільна і безпечна країна.

          Умови життя та вартість життя

Багато людей вважають, що вартість життя в Канаді значно нижча, ніж у їхній рідній країні, але, звичайно, це стосується не всіх студентів (наприклад, студентів з Індії чи Непалу). Для покриття своїх витрат міжнародним студентам потрібно приблизно від 15 000 до 30 000 доларів США (CDN) на рік, включаючи навчання.

          Освітня система

Канада претендує на один із найвищих показників післяшкільної освіти у світі. Більше половини (53%) канадців у віці від 25 до 64 років отримали певну форму позашкільної освіти; в середньому в ОЕСР на 32%. Інститути післядипломної освіти розташовані по всій країні; у Канаді трохи більше 100 університетів та 127 коледжів.

У Канаді провінції та території відповідають за всі рівні освіти, включаючи коледжі та університети.

Окрім аспірантури, Канада пропонує широкий спектр незалежних приватних шкіл-інтернатів для молодших школярів, відзначених своєю майстерністю підготовки молодих людей до вступу до ВНЗ та навчання в коледжі.