Рік заснування: 1912

Кількість студентів: 15 000

Мови навчання: англійська.

Спеціальності: civil engineering, mechanical engineering.

Ступені навчання: бакалаврат.

Вартість навчання: 15 000 дол. США/рік 


ПРО УНІВЕРСИТЕТ

Technion – Ізраїльський технологічний інститут, який послідовно входить до числа кращих у світі науково-дослідних університетів, є першим в Ізраїлі університетом. З моменту свого заснування в 1912 році в інституті були освічені покоління інженерів, архітекторів та вчених, які відіграли ключову роль у створенні інфраструктури держави Ізраїлю та встановленні ключових високотехнологічних галузей. Починаючи з 17 студентів, Technion став основним джерелом технологічних ресурсів Ізраїлю та найбільшим науковим центром у галузі передової науки та технології, а також прикладними дослідженнями. 

Technion має 18 академічних факультетів в галузі інженерії, природничих наук, медицини та архітектури, а також 60 дослідницьких центрів. Студенти можуть вибрати близько 50 бакалаврських  та 82 магістерських академічних програм. В даний час в Technion існує близько 14 000 студентів (~ 9 300 бакалаврів, ~ 2800 магістрів, ~ 1000 докторів наук та ~ 660 докторів наук). Випускники Technion виробили унікальні навички та схильність до інновацій, які допомогли заснувати та зміцнити сучасну державу Ізраїль.

Головний кампус Техіон-Сіті має 300-акрову площу, розташований на горі Кармель в Хайфі, який складається з 90 будівель, які щодня відвідують тисячі людей. Техніон-Сіті налічує основну мережу гуртожитків, які пропонують індивідуальні та сімейні номери (4200 номерів) для студентів та молодих спеціалістів. 

Випускники Technion розбудовують високотехнологічну економіку Ізраїлю, складаючи більшість ізраїльських освічених вчених та інженерів, які становлять понад 70% засновників та керівників високотехнологічних галузей. Випускники Technion заснували та/ бо очолили дві третини ізраїльських компаній на NASDAQ.

Успіх Техіон у підтримці економіки Ізраїлю є назвичайним. В даний час в Ізраїлі знаходиться найбільша концентрація високотехнологічних компаній, що починають свою діяльність, за межами Силіконової долини. Високотехнологічна галузь зараз складає більше 54% промислового експорту Ізраїлю та більше 26% експорту країни. У Ізраїлі 135 з кожних 10 000 працівників є вченими та інженерами, порівняно з Сполученими Штатами (друге місце), де 85 з кожних 10 000 працівників настільки зайняті. Крім того, в Ізраїлі дев’ять з кожної тисячи працівників займаються науковими дослідженнями, майже вдвічі більше, ніж у США та Японії.


НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ

Mechanical Engineering – цей факультет є світовим лідером в дослідженнях, освіті та інноваціях, випусники якого займають ключові позиції в галузі Hi-tech, у державному апараті, в оборонній сфері. Викладачи, експерти, науковці факультету надають студентам знання, які є одними з найактуальніших у світі. Випускники факультету працюють в галузях космонавтики, авіабудування, автобудування, біомедиціни, хімічній індустрії, в IT-індустрії, у сфері нанотехнологій, робототехніки та інших сферах. Програма навчання мотивує студентів до креативності та лідерства в еру швидкого розвитку технологій.

Civil Engineering – програма готує студентів до кар’єри у приватному та державному секторі у таких галузях, як інфраструктура, проектування та будування, контроль та управління водними ресурсами та збруденнням, контроль та управління повітряним та грунтовеим забрудненням, переробка відходів. Програма фокусується на різних стадіях процеса проектування та будівництва об’єктів,  які включають завдання, які потребують знання та навики управління, економіки, бізнесу, планування у додачу до класичних інженерських завдань.


ОФОРМЛЕННЯ В УНІВЕРСИТЕТ

Для оформлення на програми Technion звертайтесь до спеціалістів ICC NOVAR. Наша компанія є офіційним представником Технічного Університету Хайфи в Україні, послуги з оформлення документів на програми ВУЗу є безкоштовними.

Спеціалісти нашої компанії безкоштовно нададуть вам детальну інформацію про програми навчання, про умови вступу, допоможуть заповнити та оформити анкети, пакет документів для поступлення в ВУЗ.