Quasar Institute for Advanced Design

Рік заснуваня: 1987

Мови навчанння: англійська

Вартість навчання: від 6000 Євро

Спеціальності: design, new technologies, visual and multimedia communication

Про ВУЗ

Quasar вже більш, як 30 років проводить навчання спеціалістів з дизайну, інформаційних технологий, візуальних та мультімедійних комунікаций.

Сама назва Quasar означає прагнення просуватися вперед у дослідженнях та у навчанні.

Філософія ВУЗу проста, але амбіційна: якість над кількістю. Ось чому навчальний заклад має лише один навчальний центр у Римі.

Цей вибір дозволяє ВУЗу повністю присвятитись якості  освітньої пропозиції та запропонувати особисті прямі стосунки між викладачами та студентами.

Quasar пропонує:

 • невеликі класи
 • прямий зв’язок з професорами
 • партнерство з міжнародними компаніями

Ця комбінація дозволяє студентам Quasar мислити як професіонали, як тільки вони входять в аудиторію – не тільки тоді, коли вони виходять після закінчення навчання.

Більше 80% студентів Quasar знаходять роботу лише за 6 місяців після закінчення навчання.

Програми бакалаврів, магістратури та професійні курси охоплюють кожну галузь дизайну, пропонуючи кожному, хто зацікавлений, можливість знайти правильне поле, щоб повністю виразити свою творчість.

Спеціальності

Бакалаврат:

 • Grafic & Communication Design – курс готує професіоналів у всіх сферах візуальної комунікації. Протягом трирічної програми студенти розвивають навички для розробки та реалізації проектів, придатних для підприємств та видавничої справи, дизайну продукції (упаковки), стратегічного проектування, рекламних кампаній комерційної та соціальної реклами, а також графічних проектів.
 • Habitat Design – курс присвячений вивченню фізичних, природних та штучних структур, в яких ми живемо. З просторів життя і роботи, від зелених просторів до повсякденних предметів, все це становить історичну та культурну спадщину, в якій працює Habitat-дизайнер.
 • Interaction Design – курс спрямований на навчання дизайнерів, здатних критично та всебічно пов’язувати складну область мультимедійного дизайну, фізичних обчислень/робототехніки, дизайн веб-додатків та віртуальну реальність.

Тривалість навчання: 3 роки

Вартість навчання: 18900 Євро/рік

Магістратура:

 • Art Direction & Media Management – магістр в галузі мистецтва та управління медіа спрямований на професіоналів, зацікавлених у спеціалізації в двох найбільш актуальних секторах сучасної комунікації. Курс надає досвід, необхідний для координації творчих проектів на всіх рівнях, які підходять для самих різноманітних клієнтів – від компаній та установ до приватних клієнтів.
 • Interior Design – це ступінь магістра має на меті дати студентам знання, необхідні для керування всім процесом проектування, від початкової концепції до виконання. Студент навчиться працювати з значною універсальністю та оперативною автономією.
 • Product Design – мета курсу полягає в тому, щоб студенти освоїли кожен етап проекту через фронтальні уроки та практичні заняття. Студенти навчаться представляти свою ідею за допомогою двовимірних та тривимірних моделей, як фізичних, так і віртуальних, а потім перетворяти їх у прототип. Основна увага буде зосереджена на розробці проектів, які об’єднують увагу до процесу, матеріалів та технологій виробництва.
 • Yacht Design – ступінь магістра в галузі дизайну яхт пропонує комплексну освіту з розробки човнів: від водних ліній до внутрішнього інтер’єру, від дрібних деталей до всіх необхідних компонентів для реалізації проекту. Уроки також стосуються специфічного законодавства та аналізу продукції.

Тривалість курсу: 18 міс

Вартість курсу: 14000 Євро

Професійні курси:

 • 3D Arts & Visual Effects – курс фокусується на найпопулярніших програмних продуктах у національних та міжнародних аудиовизуальних компаніях, таких як Maya, Nuke та Photoshop. Заняття спрямовані на те, щоб ознайомити студентів з напрямком зйомки фільмів, телебачення та реклами за 280 годин лекцій, семінарів, індивідуальних та групових вправ. Професори є професіоналами, які мають багаторічний досвід у цій галузі. Разом з компанією Metaphyx, однією з найважливіших компаній у галузі візуальних ефектів в Італії, вони розробили унікальну програму навчання на італійській сцені, приділяючи особливу увагу працевлаштуванню в цьому секторі.
 • Architecture & Virtual Reality – цей курс вчить, як використовувати останні версії найпотужніших програмних засобів та двигунів, щоб створити статичні перегляди та відео анімації будь-якого архітектурного проекту. Заняття зосереджені на найбільш ефективних способах досягнення результатів ідеального фотореалізму, де архітектурний об’єкт включений у його екологічний контекст.
 • Game Design – професійний курс дизайну ігор пропонує комплексне навчання в секторі розробки ігор, від програмування до створення концепції (персонажів, середовища), від графічного розвитку в 2D і 3D до завершальних етапів розробки через ігрові движки. Під кінець навчання студенти матимуть можливість випускати та продавати власні відеоігри.
 • Green Design – це новий курс, який вивчає все, що є “зеленим” сьогодні, у створенні внутрішнього і зовнішнього простору. З ефемерних установок до екологічно сумісних меблів та технологічних пристроїв, курс займається всіма способами, які роблять зелений дизайн головним героєм сучасного дизайну.
 • Interior Design – курс займається проектуванням та реалізацією найбільш особистих місць: де ми живемо, де ми працюємо, громадських місць. Це найбільш тонка і комунікативна область архітектури.
 • Web Design – професійний курс веб-дизайну призначений для навчання дизайнерів мультимедійних комунікацій для Інтернету. Він також підходить для професіоналів, які вже працюють у сфері мультимедійної комунікації та які бажають оновлювати свої культурні та технічні навички відповідно до найсучасніших стандартів галузі.

Тривалість курсу: 6 міс

Вартість курсу: 6200-12000 Євро

Літні курси:

 • Arts, Crafts and Design – цей практичний, міждисциплінарний курс запрошує цікавих, амбітних та талановитих студентів, а також професіоналів з усього світу на інтенсивний та унікальний період навчання та насолоди в освіжаючій та натхненній атмосфері Риму. Якщо ви дизайнер, і ви хочете розширити свої навички та знайти натхнення, цей курс ідеально підходить для вас. Літня школа Quasar пропонує інноваційні курси дизайну в чудовій обстановці стародавнього міста Риму. 
 • Italian Garden Design – дизайн саду – давнє мистецтво, яке живе й сьогодні Що дійсно робить дизайнер саду? Метою даного курсу є поглиблення розуміння студентів принципів дизайну та творчих підходів у дизайні саду, що стосується сучасної потреби та способу життя.
 • Shoot Rome – Рим є одним із самих фотографованих міст світу, але він завжди пропонує нові сторони багатовікову красу, мешканців, життя та унікальну атмосферу. Метою семінару є реалізація портфоліо, розробленого учасниками під наглядом викладачів.
 • Yacht Design – Ви знаєте, що робить морський архітектор? Як спроектувати і будувати яхту? Які кроки, від концепції до дизайну до створення, в контексті промислового процесу? Що потрібно знати про композитні матеріали та їх використання на місцях при яхті? Італійський морський дизайн став синонімом досконалості вже понад 80 років. Цей курс спрямований на навчання об’єктивнимпроцедур правильного оформлення ідеальної яхти.

 

 

ОФОРМЛЕННЯ В УНІВЕРСИТЕТ

Для оформлення на програми Quasar Institute for Advanced Design звертайтесь до спеціалістів ICC NOVAR. Наша компанія є офіційним представником Quasar в Україні, послуги з оформлення документів на програми ВУЗу є безкоштовними.

Спеціалісти нашої компанії безкоштовно нададуть вам детальну інформацію про програми навчання, про умови вступу, допоможуть заповнити та оформити анкети, пакет документів для поступлення в ВУЗ.

Додатково ви можете замовити в нас допомогу у формуванні пакету документів на студентську візу. Вартість послуги – 3000 грн.