Рік заснування: 1980

Вартість навчання: 16 000 Євро/рік (надаються стипендії на навчання до 40%)

Спеціальності: графічний дизайн, фешн-дизайн, дизайн, мистецтво, нові технології для мистецтв.


Про ВУЗ:

NABA, Nuova Accademia di Belle Arti – це всесвітньо відома академія мистецтв та дизайну, розташована в центрі всесвітньо відомої дизайнерській сцені Мілана. ВУЗ пропонує програми бакалавра та магістра на італійському та англійському мовах, які акредитовані Міністерством освіти, Університів та Досліджень Італії (MIUR).

Керівництво NABA десятиріччами розвивало відносини з престижними дизайнерськими компаніями та студіями, і ви матимете шанс працювати над проектами в реальних умовах, наданих цими компаніями. Такий акцент на практиці, врівноважений з лекціями з теорії мистецтва та дизайну, є тим, що робить академічну методологію NABA настільки успішною та унікальною. Щорічно  89% випускників університету знаходять роботу.

Академія NABA розташована у прекрасному та історичному районі Мілану Навиглі. Вона складається з 13 сучасних будівель, розташованних на понад 17 000 кв. м. Дизайн-лабораторії, передові інструменти та аудиторії постійно оновлюються, щоб ваше практичне навчання могло бути якомога свіжим та актуальним.

З 3000 студентами з 70 країн в університетському містечку NABA створюєтся справді багатокультурне середовище. Ви матимете шанс співпрацювати та вивчати нові підходи від ваших міжнародних колег.

Для додаткової інформації про ВУЗ та умови вступу звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Послуги нашої компанії по оформленню документів на програми навчання в академії NABA є безкоштовними.