Рік заснування: 1996

Мови навчання: іспанська, англійська

Варість навчання: від 4800 Євро/рік

Програми навчання:

  • Бакалаврат: бізнес-адміністрування, стоматологія, сучасні мови, спортивний менеджмент, менеджмент туризму.
  • Магістратура: спортивний маркетинг, спортивний менеджмент, іновації та туристичний менеджмент, готельно-ресторанний менеджмент, EU studies, стоматологія, МВА.
  • Мовні курси: підготовчі та літні курси з іспанської та англійської мови.
  • Спеціалізовані курси: відео-технології, Big data, медія і комунікації, спортивний менеджмент, 3D-дизайн, туристичний менеджмент.

ПРО УНІВЕРСИТЕТ

UCAM Universidad Católica Сан-Антоніо-де-Мурсія – це приватний університет, заснований у 1996 році з чіткою місією: надати студентам знання та навички для служіння суспільству, сприяти подальшому розширенню людських знань через дослідження та розробки.

Кількість студентів ВУЗу складає близько 15000 чоловік.

Католицький університет Святого Антонія надає студентам можливість розвивати власні навички у реальному житті. Інфраструктура найвищого класу в університетському містечку, її лабораторії та студії, пов’язані з практичними компонентами навчання, підготують студентів до впровадження своїх набутих знань. Студенти повинні пройти стажування в державній або приватній установі, де вони отримають досвід роботи у своїй майбутній галузі. UCAM створила понад п’ятдесят дослідницьких груп у тісній співпраці з такими підприємствами, як Coca-Cola, DANONE, Vodafone та Siemens. UCAM впровадив комбінацію теоретичних та практичних методів навчання, що суттєво впливає на майбутній успіх студентів у глобальному ринку.

UCAM співпрацює з більш ніж 170 відомими університетами, і спільно з ними розвиває програми обміну та науково-дослідні проекти.

UCAM – це більше, ніж просто університет. Університет розвиває не тільки професійні навички у своїх студентів, але також вчить вдосконалювати свої внутрішні якості і переконання. Формування особистості є однією з головних цілей університету, і кожен студент має можливість активно брати участь в різних волонтерських заходах, наукових конгресах, семінарах, а також взяти участь в науково-дослідницьких проектах.

Університет активно бере участь в міжвузівських змаганнях, завоювавши 118 медалей, 76 з яких – золоті. В тому числі, в 2014 році UCAM став чемпіоном Іспанії і Європи в університетських змаганнях з футболу. UCAM славиться своїми спортсменами, особливо Олімпійськими чемпіонами: Мірея Бельмонте і Давид Каль, а також світовими чемпіонами такими як Мелані Кості.


РОЗТАШУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ

UCAM знаходиться у місті Мурсія – це центр автономної області на південному сході Іспанії, останнім часом активно розвивається і прогресуючий: тут були побудовані великі торгово-розважальні центри, модернізована міська інфраструктура, транспортна система (включаючи нові лінії метро), побудований великий міжнародний аеропорт. Клімат тут жаркий і теплий, що робить місто і провінцію найбільшим постачальником і виробником овочів, фруктів і квітів – покупцями є багато національних і європейських організацій. Мурсія є сьомим за чисельністю населення містом країни, сприятливим і зручним для життя.

Регіон Мурсія – це дім природної краси і ландшафтів з пляжами, горами, містами, традиціями, культурою, відпочинком і здоровим способом життя. Одним з найпопулярніших курортів Мурсії є Ла Манга дель Мар Менор, яка є довгою піщану косу, що розділяє солоеное озеро, – березня Менор і Середземне море – березень Майор.


ОФОРМЛЕННЯ В УНІВЕРСИТЕТ

Для оформлення на програми UCAM звертайтесь в ICC NOVAR. Наша компанія є офіційним представником UCAM в Україні, послуги з оформлення документів на програми ВУЗу є безкоштовними.

Спеціалісти нашої компанії безкоштовно нададуть вам детальну інформацію про програми навчання, про умови вступу, допоможуть заповнити та оформити анкети, пакет документів для поступлення в ВУЗ.

Додатково ви можете замовити в нас допомогу у формуванні пакету документів на студентську візу. Вартість послуги – 3000 грн.