Рік заснування: 1365

Мова навчання: німецька, англійська

Вартість навчання: 1500 Євро/рік

Початок навчання: жовтень

Факультети: екологічний, зоологічний, біологічний, історічний, психологічний, соціологічний, філологічний, хімічний, економічний, юридичний, інформатики.


 

ПРО УНІВЕРСИТЕТ

Віденський університет був заснований в 1365 році. Це найстаріший університет в німецькомовному світі і є одним з найпрестижніших та найбільших у Центральній Європі.

В даний час в Університеті Відня навчаються близько 91.000 студентів. ВУЗ має 179 навчальних програм, з яких 56 є бакалаврськими програми, 112 – магістерськими програмами, 3 – дипломними програмами і 8 – докторських програм. З персоналом 9.400 співробітників, 6.700 з яких є наукові, Віденський університет є найбільшою навчально-науково-дослідною установою в Австрії. Вона спрямована на підтримку широкого спектру досліджень, але в той же час для просування нових та інноваційних галузей наукових досліджень.


 

ПЕРЕВАГИ ВУЗу

  • Право на самостійне складання розкладу відвідування лекцій та іспитів, оптимальне для студента. Свобода вибору дисциплінує і налаштовує на інтенсивне навчання, а в підсумку виходять справжні фахівці в обраній професії. Система лекцій постійно коригується, щоб дати студентам найновіші знання і донести останні відкриття і розробки.
  • Можливість вчитися і заробляти одночасно. Абітурієнти можуть отримати дозвіл на роботу і працювати від 20 годин на тиждень, таким чином, проходячи практику в австрійських компаніях.
  • Аудиторії університету обладнані сучасною технікою для освіти. Сучасні класи, укомплектовані лабораторії – це відмінна можливість для простору мислення, практики та досліджень. Таке облаштування в освітній системі допомагає студентам більше розкривати свій потенціал.