Мови навчання: польська, англійська

Кампуси: Варшава, Краків, Лодзь, Лондон

Віртість навчання: від 4300 зл/рік (близько 1050 Євро/рік)

Спеціальності: фізіотерапія, логістика, адміністрація, фінанси, менеджмент, бухгалтерський облік, англійська філологія, національна безпека, журналістика, акторство, режисура, кіновиробництво, оператор, косметологія, архітектура й урбаністика, інформатика разом із комп’ютерною графікою в мас-медіа.


ПРО АКАДЕМІЮ

Суспільна Академія Наук – це найбільший у Польщі недержавний Вищий навчальний заклад, який засновано більш як 20 років тому. В рейтингу “Perspektywy 2017” САН посіла п’яте місце серед всіх польських недержавних ВУЗів.

Пропозиція САН з навчання бакалаврів, магістрів, аспірантів та післядипломної підготовки кожного року розширюється, щоб забезпечити найбільш оптимальний розвиток кар’єри наших випускників.  Програму навчання пристосовано до тенденцій, які з’являються на ринку праці. У пропозиції САН можна знайти як гуманітарні (наприклад: журналістика і суспільна комунікація), так і технічні напрямки (у тому числі: архітектура й урбаністика, а також геодезія і картографія). Суспільна Академія Наук Варшава не забуває також про тих, хто цікавиться культурою і мистецтвом, пропонуючи такі напрямки як акторство, режисура чи операторське мистецтво.

 

Переваги ВУЗу

 • САН, як лідер практичного навчання в Польщі, в новаторський спосіб об’єднує академічне навчання разом з практичними вміннями, обов’язковими в майбутній роботі.
 • Головні кампуси знаходяться в Варшаві, Лодзі, Кракові та Лондоні – всі відзначаються чудовою локалізацією і новою навчальною базою.
 • Університет має міжнародну акредитацію NEASC.
 • У рейтингах головною особливістю САН було визнано інноваційність, наукову базу, міжнародність, кваліфікаційні кадри, а також високу якість навчання англійською мовою.
 • САН входить до складу шести ВНЗ в Польщі, мають право користуватися назвою “академія”, що свідчить про наукову силу і престиж закладу.
 • Студентське Бюро Кар’єр.

За допомогою у поступленні у Суспільну Академію Наук звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

7900 грн. – домога у поступленні на бакалаврат.

8900 грн. – допомога у поступленні намагістратуру.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • присяжний переклад документів (200 грн за документ),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).