Valencia College – West Campus (Orlando, Florida)

Рік заснування: 1967

Тип: державний коледж

Кількість студентів: 60883+

Спеціальності: театральне мистецтво, бізнес, ІТ-технології, філософія, біологія, хімія, стоматологія, історія, політологія, психологія, соціологія, математика, графічний дизайн, бізнес, аудіопродукція, відеопродукція, кібербезпека, журналістика

Вартість навчання: 11 700 доларів США


Valencia College, який знаходиться у Орландо, штат Флорида, повністю акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл, а в 2011 році Інститутом Аспена був названий найкращим громадським коледжем у країні. Будучи громадським коледжем, Колледж Валенсія надає, перш за все, дворічний докторський спеціаліста, який дозволяє перейти на програми бакалавра університетів. У порівнянні з університетом Флориди рівень освіти в Колледжі Валенсіа практично однаковий, але навчання на 40% дешевше, розміри класів зазвичай менші, а також більше ресурсів підтримки.

У колледжі вчаться студенти з понад 100 країн світу. Спеціалізована команда International Student Services може допомогти вам у всьому, починаючи від прийому документів та імміграції до академічного консультування та по подачі документів на програми університетів.


Трансфер в університети:

Після того, як студенти отримають дворічний диплом у Valencia College, вони можуть перейти до університету США, як студенти третього курсу, щоб закінчити ступінь бакалавра.

Гарантується вступ до одного з 12 державних університетів Флориди, включаючи Флоридський університет, Южно-Флоридський університет, Державний університет штату Флорида, Міжнародний університет штату Флорида та Університет Центральної Флориди.

Існує безліч відмінних університетів для переїзду за межі штату Флорида. Кожну осынь у Коледжі Валенсія проходить college night – це захід, де студенти можуть зустріти представників з більш, ніж 120 коледжів та університетів з усієї країни.

College Valencia також має власні ступені бакалавра, одна з яких доступна для іноземних студентів – бакалавра наук (B.S.) в галузі електротехніки та комп’ютерної техніки.


Чому Valencia College

У коледжі Валенсія ви отримаєте якісну освіту за ціною, яку можете собі дозволити. Колледж пропонує таку ж освіту як державний університет, лише приблизно вдвічі дешевше. І, з невеликими кампусами і класами, ви отримаєте більше підтримки на цьому шляху. Ви також матимете можливість проходити заняття, коли і де ви хочете – день, ніч або вихідні в будь-якому з п’яти кампусів або в Інтернеті. І курси Flex Start починають весь час. По закінченню навчання у Колледжі, ви будете готові піти прямо на висококваліфіковану роботу або перейти на чотирирічний університет з гарантованим прийомом.


Вимоги до кандидатів:

Мінімальний рівень освіти: 12 класів/ атестат школи

Мінімальні оцінки: 50.0%

Вимоги до англійської мови:

Для прямого вступу заявник повинен бути з англомовної країни або відповідати одному з наступних англійських тестів:

Min TOEFL ibt: 45.0

Мінімальний середній бал IELTS: 5.5

Для умовного вступу, замість подання IELTS або TOEFL балів, заявник може закінчити курси англійської мови академічної програми. Тривалість курсу англійської мови визначається на підставі рівня мови заявника.

Оформлення на навчання в Valencia College

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR”  допомагає оформитись на програми Коледжа безкоштовно.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.