University of California

Irvine Irvine, California

Рік заснування: 1965

Тип: державний Університет

Кількість студентів: 30400+

Кількість іноземних студентів: 5800+

Спеціальності: бізнес, менеджмент, маркетинг, HR, туризм та готельний менеджмент, проектний менеджмент, діджитал-маркетинг.
Вартість навчання: від 7900 дол. США/рік.

Про Університет

У 1965 році Каліфорнійський університет в Ірвіні (UCI) був заснований з метою місії каталізувати громаду та покращувати життя за допомогою науковців, передових наукових досліджень та відданих державних служб. Сьогодні Університет спирається на непохитний дух викладачів, співробітників та студентів, які прибули в кампус з мрією надихнути на зміни та генерувати нові ідеї.

UCI користується незрівнянним прибережним місцем, що має багато переваг для рекреаційних та культурних заходів. Кампус Каліфорнійського університету – це коротка їзда на велосипеді від знаменитих вітрильних та серфінгових пляжів Ньюпорта, Лагуни та Хантінгтона, і він розташований в центрі сотні кілометрів велосипедних та пішохідних маршрутів, пустельних кемпінгів та гірських курортів для сноубордингу та катання на лижах. Всього в декількох милях від кампусу знаходяться всесвітньо відомі місця, такі як Стадіон Діснейленд і Ейнджл, і за годину від Міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса (LAX), Голлівуду, Лос-Анджелеса та Палм-Спрингз.

Оформлення на навчання в University of California

Вартість послуг з оформлення в Університет та з формування пакету документів на студентську візу становить 8000 грн.