Southeast Missouri State University (Cape Girardeau, Missouri)

Рік заснування: 1873

Тип: державний Університет

Кількість студентів: 11502+

Кількість іноземних студентів: 700+

Спеціальності: агробізнес, мистецтво, атлетика, біологія, мікробіологія, хімія, мультімедія, ІТ-технології, кримінологія, кібербезпека, дієтика, економіка, фінанси, антропологія, маркетинг, менеджмент, PR, теле-відеорежисура, філософія, фізика, політологія, акторство.  

Середня вартість навчання13100 дол. США/рік


Про ВУЗ

Південно-східний державний Університет штату Міссурі є універсальним університетом з численними національними та міжнародними академічними акредитаціями. Маючи більш, ніж 145 спеціальностей бакалаврату  і більш, ніж 75 програм магістратури, Південно-Східний регіон продовжує зосереджуватися на змінах ринкових потреб. Студенти отримують безпрецедентну особисту підтримку з першого дня у кампусі до того дня, коли вони отримують диплом. Це створює сильне почуття впевненості і закладає основу для всіх досягнень студентів.

Маючи майже 12 тисяч студентів, Південно-Східний Університет є ідеальним розміром для того, щоб скористатися перевагами критичного навчання та позакласних можливостей. Стажування та експериментальне навчання доступні у 100 відсотках спеціальностей. Можливості навчання за кордоном становлять від двох тижнів до року.

Південно-східний державний Університет штату Міссурі забезпечує студентську освіту та емпіричне навчання з фундаментом ліберальних мистецтв та наук, що охоплює традиції доступу, виняткового навчання та відданості студентському успіху, що значно сприяє розвитку регіону та за його межами.

Чому Південно-східний державний університет Міссурі

Незалежно від того, чи знаєте ви свій шлях кар’єри ще до того, як можете прочитати, або ви все ще не впевнені в тому, чому ви хочете присвятити своє життя, Південно-східний Університет має програми, засоби і факультети, які допоможуть вам знайти правильний вибір.

Найкраще про Південний Схід – це те, що ви можете знайти різноманітні програми та ресурси, які ви знайдете у великому університеті, але ви отримаєте особисту підтримку. Отже, чи потрібно вам консультування, наставництво або навчання, ви знайдете тут команду викладачів, співробітників і фахівців.


Вимоги до вступу

Мінімальний рівень освіти обов’язковий: атестат середньої школи

Мінімальна оцінка: 70.0%

Вимоги до володіння англійською мовою:

Для прямого прийому заявник повинен бути з англомовної країни або виконати один з наступних тестів англійської мови:

Мінімальний TOEFL iBT: 61.0

Загальний обсяг IELTS: 5.5

Для умовного вступу, замість подання IELTS або TOEFL балів, заявник може пройти курси англійської мови до початку академічної програми. Тривалість курсу англійської мови визначається на основі рівня володіння англійською мовою.

Інші збори:

Плата за орієнтацію: 100 доларів США (один раз)

Книги та матеріали: 350 доларів на рік

Медичне страхування: $ 1,242 на рік


Оформлення на навчання у Southeast Missouri State University

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR”, як представник Southeast Missouri State University в Україні безкоштовно допомагає оформитись на програми ВУЗу.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.