Рік заснування: 1973

Мова навчання: англійська

Вартість навчання: від 15 000 Євро/рік

Дати вступу: цілорічно

Спеціальності: управління бізнесом, комунікації, менеджмент туризму, міжнародні відносини, спортивний менеджмент, управління цифровими медіа, міжнародний бізнес, маркетинг, фінанси, підприємництво та управління людськими ресурсами.


Переваги ВУЗу

  • EU Business School має сильний професорсько-викладацький склад, серед яких вчені, успішні підприємці, бізнес-консультанти та лідери галузі.
  • ВУЗ пропонує навчання у міжнародному середовищі: викладачі і студенти є представниками понад 100 національностей. Мережа випускників складає уже понад 26000 осіб.
  • 4 кампуси у містах бізнес-центрах Європи: в Барселоні, Женеві, Монтре та Мюнхені. У період навчання студенти можуть змінювати кампуси!
  • Всі курси викладаються англійською мовою.
  • EU Business School пропонує різноманітні програми: бакалавріат, магістратура, MBA та докторантура за 11 спеціальностями. Крім того, доступні on-line програми, курси підготовки до вступу у ВУЗ та міжнародна літня школа в Барселоні!
  • Завдяки всесвітній мережі академічних партнерів у студентів є можливість отримати дипломи від державних університетів, серед яких: університет Роегемптон в Лондоні, Університет Дербі, Католицький Університет Мурсії (UCAM) в Іспанії. Крім цього, студенти можуть продовжити навчання в одному з ВУЗів-партнерів і отримати подвійний диплом від університету PАСЕ в Нью-Йорку, Каліфорнійського університету у Риверсайді, коледжу Фішер в Бостоні та університету Shinawatra в Бангкоку. 

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” є офіційним представником в Україні програм Бізнес-школи EU. Вартість послуг з оформлення в ВУЗ є безкоштовною.