Рік заснування: 1994

Тип: неприбутковий приватний Університет

Мови навчання: англійська, російська

Вартість навчання: 2200-3000 Євро/рік

Спеціальності: Smart Management, Sales and Logistics Management, Tourism and entertainment business industry, Applied informatics and Programming.


Про Університет

Литовський бізнес-університет прикладних наук (LTVK) – це сучасний, відкритий для суспільства та незалежний вищий навчальний заклад, який готує фахівців з соціальних та фізичних наук, які спеціалізуються на ринку праці Литви та Європи. 
Литовський бізнес-університет має за мету підготувати творчих, кваліфікованих фахівців, створювати умови для безперервного навчання шляхом надання теоретичних знань та здійснення прикладних досліджень, необхідних для розвитку спеціалістів. 
Литовський бізнес-університет об’єднує в навчальному процесі останні IT-технології , і завдяки цьому він створює різнобічні та цікаві засоби навчання. Однією з головних цілей університету є поліпшення якості навчання. В процесі навчання проводяться інтерактивні уроки та використовуються різні методи залучення студентів. Університет оснащений лабораторіями CISCO, будівельними матеріалами та лабораторією кримінології, симулятивним залом для судів, а також  туристичними лабораторіями. LBUAS має власну хмарну систему, платформу дистанційного навчання Moodle, також студенти можуть використовувати віртуальну бібліотеку.


Спеціальності:

Smart management

Студентська програма «Спритне управління» призначена для підготовки кваліфікованих фахівців з управління бізнесом, здатних адаптуватися до змін бізнес-середовища, сучасних вимог ринку праці, проведення маркетингових досліджень, аналіз та контроль бізнес-ситуації, управління змінами, створювати бізнес-проекти та керувати ними, впроваджувати рекламні кампанії, організовувати закупки, транспортування, зберігання, продаж та розрахунки з постачальниками, клієнтами, піклуватися про розвиток бізнесу, працювати в інформаційних технологіях для збору фінансової інформації, пов’язаної з бізнесом , управляти документацією державною та іноземною мовами.

Управління збутом та логістикою

Програма вивчення менеджменту з продажу та логістики призначена для підготовки кваліфікованих фахівців з продажу та логістики, які зможуть розуміти основні національні та міжнародні логістичні системи, фахівці, які зможуть прогнозувати, планувати, організовувати безперервну роботу
в логістичних компаніях або відомствах, для організації продажів, виробництва або зберігання, координувати внутрішні та міжнародні транзакції через інноваційні продажі, маркетинг, логістику збут, створювати приватні компанії і бути в змозі керувати ними.

Туризм та  індустрія розваг

Програма “Туризм та індустрія розваг” призначена для підготовки кваліфікованих менеджерів, які мали би можливість досліджувати та аналізувати ринок туризму та розваг,  тенденції та зміни на ринку, створювати пакети послуг та організації їх продажів, створення і керування підприємствами, які надають послуги з туризму, розваг, краси і здоров’я.

Прикладна інформатика та програмування

Мета програми  Прикладна інформатика та програмування – це програма підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі інформатики, орієнтована на сферу розробки програмного забезпечення або управління комп’ютерною мережею. Випускники спеціальності здатні адаптуватися до змін на сучасному ринку та усвідомлювати важливість самостійного навчання та навчання протягом усього життя.

                                                                   _________________________________________________


За допомогою у поступленні в Університет звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

 1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
 2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Литва та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
 3. Звичайний переклад документів.
 4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
 5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи .
 6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
 7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
 8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Литви та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає:

7900 грн. – домога у поступленні на бакалаврат.

8900 грн. – допомога у поступленні намагістратуру.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

 • апостиль диплому/атестату (450-500 грн. за документ),
 • присяжний переклад документів (200 грн за документ),
 • нотаріальне завірення документів (150 грн. за документ).