Станьте майбутніми лідерами з унікальними програмами управління та підприємництва!

Рік заснування: 1893

Мови навчання: французька/англійська

Вартість навчання: від 7300 Євро/рік

Програми:

  • бакалаврат: management and development, art in integrated design;
  • магістратура: management and enterpreneurship, international business and enterpreneurship.

Про ВУЗ

Університет MADE iN Sainte-Marie у Ліоні є приватним ВУЗом з державною реєстрацією. Щорічно в Університеті вчиться близько 4500 осіб на різних програмах.

Метою Університету Sainte-Marie є виховання студентів бути чесними, позитивними та підприїмчивими. Освітня система ВУЗу не лише зосереджується на оволодінні теоретичними знаннями, але й практичними навиками. Місією Університету є  формування особистості, яка усвідомлює головні проблеми сучасного світу та готова їх вирішувати.

Навчання відбувається у самому центрі Ліону, відомого своєю культурою, розвиненою промисловістю та архітектурними пам’ятками.

Об’єднавшись у партнерстві з одним з найкращих ВУЗів Великої Британії Coventry University, Університет  MADE iN Sainte-Marie забезпечить вам високоякісну освіту та виключно впевнену позицію на міжнародному ринку праці.


ОФОРМЛЕННЯ В УНІВЕРСИТЕТ

Для оформлення на програми MADE iN Sainte-Marie звертайтесь в ICC NOVAR. Наша компанія є офіційним представником MADE iN Sainte-Marie в Україні, послуги з оформлення документів на програми ВУЗу є безкоштовними.

Спеціалісти нашої компанії безкоштовно нададуть вам детальну інформацію про програми навчання, про умови вступу, допоможуть заповнити та оформити анкети, пакет документів для поступлення в ВУЗ.

Додатково ви можете замовити в нас допомогу у формуванні пакету документів на студентську візу. Вартість послуги – 3000 грн.