Рік заснування: 2014

Мова навчання: англійська

Вартість навчання: від 5900 Євро/рік.


Лондонська школа торгівлі, Мальта (LSCM) була створена в червні 2014 р. Як глобальний провайдер вищої освіти на Мальті та входить до складу глобальної групи Лондонської школи торгівлі.

Основна мета LSCM полягає в тому, щоб бути провідним постачальником світової вищої освіти на Мальті. Згідно з баченням та місією її “батьківського” інституту, а саме Лондонської школи торгівлі (LSC), LSCM має намір забезпечити високоякісні та інноваційні програми для студентів та професіоналам на Мальті. Це бачення співвідноситься з політикою уряду Мальти, зокрема, з метою сприяння Мальті як центру вищої освіти для залучення світових талантів та взаємодії з регіональним бізнесом для створення стабільної економіки.

Кампус знаходиться в безпосередній близькості від історичного міста Валлетти, який є місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і знаходиться в межах легкої досяжності від головного транспортного вузла острова, а також безлічі історичних пам’яток, торгових центрів, зон відпочинку та розважальних закладів. 

У LSC Malta ви будете занурені у середовище, яке є міксом національностей та культур, що сформує ваш міжнародний досвід, який виходить за межі основних досягнень в галузі науки.


Програми навчання LCS на Мальті:

  • Бакалавр Business Management Studies

Тривалість навчання: 3 роки

Вартість курсу: 11 950 Євро.

Диплом: University of Bedfordshire

Програма BA забезпечує широкий спектр навичок та знань, які стануть для студента основою для кар’єри в бізнесі та управлінні, незалежно від того, чи є він приватним, державним або з третього сектору. Ступінь забезпечує широке, міжнародне розуміння менеджменту в різних умовах роботи. Програмою курсу охоплено всі основні функціональні області, які, як вважається, складають бізнес-дисципліну – маркетинг, фінанси, бухгалтерський облік, управління персоналом, бізнес-стратегію, та їх відповідність міжнародному контексту швидких змін.

  • МВА Global

Тривалість навчання: 12 місяців

Вартість курсу: 6 950 Євро

Диплом: University of Bedfordshire

MBA – це програма професійного навчання, призначена для прискорення вашого кар’єрного росту шляхом вивчення ключових функцій управління бізнесом та лідерських навичок у глобальному діловому середовищі. Ви будете вивчати різні предмети, такі як бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, управління людськими ресурсами та стратегічне управління, а також матимете вибір факультативних предметів, перед початком роботи нал дипломним проектом у кінці курсу.

Цей курс дає ступінь МВА, присуджену Лондонською торговою школою Мальти. Він акредитований на рівні 7 у Мальтійській системі кваліфікацій. Це визнано на міжнародному рівні, як еквівалент рівня магістрів Великої Британії 7 та Європейської системи кваліфікацій рівня 7.

Студенти, які успішно закінчили 120 кредитів навчених елементів, матимуть можливість переказати свої кредити. Якщо вони успішно закінчать свій останній семестр, то вони отримають свою MBA Global Degree від Університету Бедфордшира (Великобританія).

  • МВА Global (part-time) 

Тривалість навчання: 18 місяців

Вартість курсу: 5 950 Євро

Диплом: University of Bedfordshire

Студенти цього курсу можуть прийняти рішення на проходження останнього модуля навчання в будь-якому іншому закладі, який входить до складу Групи Лондонських Комерційних шкіл.

Напрямки навчання – Фінансовий Аналіз, Управління та Основи Підприємництва; Кадрова справа; Маркетинг Менеджмент; Стратегічний Менеджмент; Методологія Досліджень.

Факультативні заняття: Корпоративні Фінанси, Міжнародний Бізнес, Управління Міжнародним Маркетингом; Фінансові Ринки та Інвестиційний Аналіз; Стратегічний Маркетинг.

  • Академічна англійська мова – строки навчання – 4, 8 або 12 місяців, вартість – € 1,950, € 2,950 або € 3,950.

Цей курс направлений на досесійне вивчення англійської мови для абітурієнтів, які планують навчатись в Лондонській Комерційній Школі на Мальті.

Важливо, що кваліфікація спеціаліста після проходження будь-якого з обраних курсів МВА є еквівалентом до UK Masters Level 7 та European Qualifications Framework Level 7 (у випадку с курсом часткової зайнятості – 7 standart).

Вища освіта по Британській системі на Мальті – поєднайте корисне з приємним!