Освіта за кордоном – старт вступної кампанії

Шановні абітурієнти, якщо вас цікавить освіта за кордоном і ви вирішили вступати в іноземний ВИШ радимо вам завчасно ознайомитись з умовами вступу та можливостями навчання за кордоном та звернутись до спеціалістів, щоб вчасно і правильно подати документи в обраний навчальний заклад.

Для цього вам варто вже визначитись яку спеціальність ви хочете здобути, де бажаєте працювати, прорахувати який бюджет ви можете закласти на оплату навчання, проживання і на кишенькові витрати, а також якою мовою ви хотіли би навчатися.

На сьогоднішній день різні країни вимагають свої умови вступу для іноземних студентів, різну вартість навчання. Розглянемо найпопулярніші напрямки навчання за кордоном, які обирають українці.

Навчання в Польщі проводиться на безкоштовній та платній основі, зарахування в державні університети проводиться на конкурсній основі за результатами  оцінок в атестаті (більшість ВУЗів приймають до уваги результати ЗНО). Необхідний рівень знання польської мови мін. В1, потрібно надати сертифікат знання польської мови як іноземної, виданий Державною Комісією. Деякі університети приймають сертифікат виданий мовною школою в Україні.

Низка як державних так і приватних ВИШів пропонують іноземним студентам конкурс на безкоштовне навчання, гранти, дофінансування від ЄС на безкоштовне навчання а також Дуальне навчання ( навчання + оплачувана практика).

Освіта за кордоном має свої переваги, наприклад в приватні університети не потрібно складати вступні іспити, зарахування на навчання пвідбувається за черговістю поданих заявок на навчання. Але слід враховувати що середній бал в атестаті бажано щоб був мін. 8.

Перед початком навчального року абітурієнти мають можливість пройти підготовчий курс з вивчення польської мови при університеті в якому будь навчатись, таким чином покращити свій рівень знання мови і адаптуватись до країни навчання.

Терміни подачі документів, в державні ВУЗи до середини липня, приватні до вересня.

Безкоштовне навчання в Чехії можливе для іноземних абітурієнтів державною мовою, навчання англійською мовою є платним.

Щоб поступити в університет на бюджетну форму необхідно скласти вступні іспити з чеської мови, а також з профільних предметів.

Щоб підготуватися до іспитів пропонуємо абітурієнтам пройти річний курс в Празі. Підготовчий курс проводиться на базі Чеського Технічного Університету або Чеського Аграрного Університету.

Терміни подачі документів на підготовчі курси до червня.

Греція, тут все просто!!! Абітурієнтам потрібно підготувати пакет документів до 1 липня та передати в Міністерство світи Греції, за результатами оцінок буде надана інформація який університет прийняв вас на навчання. Після чого потрібно пройти річний курс грецької мови при Афінському університеті, по завершенні якого передати сертифікат в університет і приступити до навчання.

Німеччина. Іноземні абітурієнти мають можливість навчатись в державних університетах німецькою мовою або в приватних ВУЗах англійською мовою. Вартість навчання в державних університетах складатиме від 700 -1500 євро в рік. В приватних від 8000 євро в рік.

Вступ на бакалаврат до державних ВУЗів Німеччини для громадян України можливий за двома варіантами:

  1. По закінченню школи через проходження спеціальних річних підготовчих курсів „Studienkolleg” (Штудієнколлег) у Німеччині. Можна обрати державний або приватний „Studienkolleg”.
  2. Вступ у державний „Studienkolleg” відбувається на підставі конкурсу шкільних атестатів (необхідно мати середній бал 11-12). Також, необхідно мати сертифікат знання німецької мови на рівні В2 (DSH, Goethe-Zertifikat, Telc або TestDaF). Навчання у державному Studienkolleg є умовно безкоштовним, але стягують різноманітні оплати в розмірі 500-700 Євро.
  3. Для вступу у приватний „Studienkolleg”необхідно володіти німецькою мовою на  рівені В1, не обов’язково мати офіційний сертифікат, є можливість здати внутрішній екзамен. Вартість навчання у приватному Studienkolleg становить выд 5000 Євро, але це є гарантією вступу у німецький університет.
  • По закінченню хоча би одного курсу українського ВУЗу. Для вступу в німецький університет у такий спосіб необхідно мати високі бали 4.5-5. Також, бажано мати сертифікат знання німецької мови на рівні С1 (DSH, Goethe-Zertifikat, Telc або TestDaF). 

Для вступу на магістратуру державного німецького ВУЗу необхідно мати високі бали у дипломі (4,5-5 балів) а також рівень С1 німецької мови з офіційним сертифікатом TestDaF.

Австрія. ВУЗи Австрії пропонують навчання переважно німецькою мовою, деколи  англійською (5%  англомовних програм – потрібно надати сертифікат підтвердження мови IELTS 7.0).

Подати заявку на навчання в університети абітурієнти з України можуть по завершенні 11-го класу, бакалаврату або магістратури. Умовами зарахування є знання німецької мови на рівні С1 . 

При вступі у ВУЗі не приймаються до уваги оцінки в атестаті/дипломі, а тільки розглядається кількість годин по предметах.

Студент отримує лист-запрошення з університету, в якому вказано, що його  остаточно зарахують тільки після того, як він здасть німецьку мову на рівні С1.

Після чого потрібно пройти курс з німецької мови. Курси можуть тривати від 1-го  до 4-х семестрів. Після успішної здачі екзаменів – офіційне зарахування.

Також можуть ще направити на додаткові курси по предметам. Які предмети потрібно взяти для додаткового вивчення вирішує університет, так як австрійський диплом про середню освіту відрізняється від українського (причина-недостатня кількість годин у дипломі кандидата).

Терміни подачі документів. Перший понеділок березня та жовтня. Подача документів на підготовчі курси – до кінця січня, червня.

Іспанія.  Абітурієнти можуть розпочати навчання в державних університетах після досягнення 18 років.

Щоб поступити у державний ВНЗ Іспанії на бакалаврат кандидати повинні пройти іспит, який називається PCE (“Pruebas de Competencias Específicas” – “Special Competency Exams”). Іспит складається зі знання іспанської мови та профільних предметів відповідно до обраного напрямку навчання.

Для навчання в університеті необхідний рівень знання іспанської мови В2.

Вартість навчання у державних університетах Іспанії коливається в залежності від регіону і становить від 800 до 3000 Євро.

У співпраці з Академією Guiu пропонуємо нашим абітурієнтам підготовчі курси у Барселоні до вступу у державні ВНЗ Іспанії. Підготовчий курс передбачає вивчення мови та підготовку по профільним предметам.

Вступні екзамени у державні ВУЗи Іспанії проходять в два етапи:

Основний прийом – екзамени зазвичай відбуваються наприкінці травня.

Додатковий прийом – екзамени зазвичай відбуваються на початку вересня.

Навчання у приватних ВИШах Іспанії можливо як іспанською, так і англійською мовами. Вартість навчання у приватних університетах складатиме від 4000 євро на рік.

Італія. Вступний вік в Університети Італії з 18 років. У зв’язку з тим, що в Італії діє 12-річна шкільна програма, для абітурієнтів з країн з 11- річним шкільним навчанням існує вимога закінчити один курс вітчизняного ВНЗ, після того вже подаватися в італійський університет.

Щоб навчатись італійською мовою потрібно володіти мовою на рівні В2.

Для навчання англійською мовою потрібно надати сертифікат знання мови мін. В2.

Навчання як в державних так і приватних університетах проводиться на платній основі. Вартість навчання коливається від 2500 – 10 000 євро на рік.

Литва, Латвія. Вступ в державні або приватні університети на бакалаврат або магістратуру проводиться без вступних іспитів. Не потрібно надавати результати ЗНО.  Навчись можна англійською мовою. Вартість навчання коливається від 2000 – 4000 євро на рік.

США. Американські університети є одними з найкращих і найпопулярніших серед іноземних студентів як і загалом освіта за кордоном.Вступ в університети можливий після отримання документів про повну середню освіту або наявності диплома бакалавра/магістра.

Зарахування на навчання проводиться без вступний іспитів, за результатами оцінок в атестаті та ЗНО.

Необхідний рівень знання англійської мови мін. В2, потрібно надати сертифікат знання англійської мови як іноземної IELTS/TOEFL або готовність отримати його на місці.

Якщо рівень мови є недостатнім для вступ в університет абітурієнтам слід записатись на мовні курси в США, по завершенні яких подавати заявку на навчання.

Вартість навчання в американських університетах розпочинається від 10000 дол. США, але за програмою Go Campus є можливість отримати стипендію до 70% від вартості навчання, проживання та харчування.

 Китай.  Навчання у Пекінських учбових закладах проводиться китайською мовою. Щоб поступити в університет потрібно пройти річний курс з вивчення мови та скласти іспит на знання китайської мови.

Вартість навчання коливається від 3000 – 6000 дол. США  в рік.

Також абітурієнти мають можливість поступити в коледж після 9-го класу в Пекінський професіональний коледж Нон Е  або в Пекінську середню  школу № 65

на базі 7-9–го класу.

Прийом документів проводиться протягом року. Початок навчання у вересні.

Студенти іноземних ВУЗів мають безліч можливостей

  • скористатись програмами міжнародного обміну студентів, пройти семестр або два в партнерському ВУЗі університету як в межах країни так і за кордоном за програмою Erasmus,
  •  взяти участь у програмі Work&Travel, під час канікул поїхати на роботу в різні країни світу,
  • студенти мають право працювати у вільний від навчання час, таким чином покривати витрати на особисті потреби.

Випускники отримавши  диплом європейського зразка відкривають для себе шлях в кар’єрі у всі країни Європейського Союзу та за її межами, оскільки освіта за кордоном та закордонні дипломи визнаються практично у всіх країнах світу. Подальший вибір залежить від вас чи приступати до праці або продовжити навчання. 

Міжнародна Консалтингова Компанія NOVAR має укладені угоди та співпрацює з багатьма іноземними університетами, школами, організаціями які здійснюють прийом на навчання та підготовчі курси майбутніх студентів.

Ми надаємо повний супровід для наших абітурієнтів від моменту вибору спеціальності до приїзду на навчання в обраний університет та країну навчання. 

Якщо вас цікавить більше наших новин, то переходьте за лінком де ви завжди знайдете нашу актуальну інформацію про доступну освіту за кордоном та спеціальні пропозиції https://www.iccnovar.com/novyny/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Наша компанія з 2013 року працює на ринку освітнього консалтингу, допомагаючи громадянам України, країн ближнього зарубіжжя та дальнього зарубіжжя ставати студентами Європейських та світових університетів.

За цей час Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” налагодила партнерські відносини з вищими, середніми, та пспеціалними і професійними навчальними закладами у дев’ятнадцяти країнах світу, допомогла більш як 600 абітурієнтам зі вступом в іноземні ВНЗ та створила мережу представників та партнерів у Словаччині, Чехії, Іспанії, Португалії, Швеції та в інших країнах.

Ми працюємо в сфері освітнього консалтингу вже більш як 7 років, а саме з 2013 року і маємо величезний досвід в цій справі, що дозволяє нам стабільно утримувати лідируючі позиції на ринку, забезпечувати гармонійні та демократичні ціни для клієнтів, покращувати сервіс наших послуг до можливого максимуму.

Освіта за кордоном для нас – це наша стихія, в якій ми хочемо продовжувати працювати, досягаючи найкращих результатів. І найкращий результат для нас, це схвальні відгуки наших клієнтів. Вони будують нове життя разом з нашою компанією, котра допомагає їм у пошуку та вибру країни навчання, навчального закладу. Також ми допомагаємо зі вступом у вибраний навчальний заклад. Допомагаємо з оформленням усіх необхідних документів, візовою підтримкою, пошуком житла та трансферами.

Ми не просто займаємось освітою за кордоном, ми створюємо комфортне средевоще для наших клієнтів.

Якщо вас цікавить якіста та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *