Освіта за кордоном – Вебінар ” Безкоштовна освіта за кордоном в Чехії. Програми подвійних дипломів”

Доступна освіта за кордоном – Запрошуємо взяти участь в online презентації батьків, школярів та студентів які цікавляться можливостями навчання за кордоном, та хочуть визначитись з майбутньою професією.

Вебінар будуть проводити менеджер Міжнародної консалтингової компанії “NOVAR”, Тетяна Кабаль, та консультант Міжнародного Союзу Молоді (Прага, Чехія), Ксенія Смірнова.

Час проведення вебінару: 19:00-20:00

На презентації ми розповімо про можливості безкоштовної освіти в Чехії та Програми подвійних дипломів таких країн:

Чехія + Швейцарія
Чехія + США
Чехія + Канада
Чехія + Великобританія

Під час події ви зможете дізнатися:

Освіта за кордоном – безкоштовна алтернатива платним вищим навчальним закладам Європи

  • про умови вступу і можливості безкоштовного навчання в державних ВНЗ Чехії на бакалавраті та магістратурі,
  • як підготуватися до вступу та поступити у обраний університет
  • підготовчі курси чеської мови
  • провідні ВУЗи Чехії
  • про умови вступу та вартість навчання за Програмами подвійних дипломів, та які можливості отримують студенти та випускники
  • вартість навчання та проживання в Чехії,
  • перспективи випускників чеських ВУЗівта побудова кар’єри
  • та багато іншої цікавої інформації.
Вебінар буде проводитись на платформі ZOOM.
Участь БЕЗКОШТОВНА!

Якщо вас цікавить більше наших новин, то переходьте за лінком де ви завжди знайдете нашу актуальну інформацію про доступну освіту за кордоном та спеціальні пропозиції https://www.iccnovar.com/novyny/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Наша компанія з 2013 року працює на ринку освітнього консалтингу, допомагаючи громадянам України, країн ближнього зарубіжжя та дальнього зарубіжжя ставати студентами Європейських та світових університетів.

За цей час Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” налагодила партнерські відносини з вищими, середніми, та пспеціалними і професійними навчальними закладами у дев’ятнадцяти країнах світу, допомогла більш як 600 абітурієнтам зі вступом в іноземні ВНЗ та створила мережу представників та партнерів у Словаччині, Чехії, Іспанії, Португалії, Швеції та в інших країнах.

Ми працюємо в сфері освітнього консалтингу вже більш як 7 років, а саме з 2013 року і маємо величезний досвід в цій справі, що дозволяє нам стабільно утримувати лідируючи позиції на ринку, забезпечувати гармонійні та демократичні ціни для клієнтів, покращувати сервіс наших послуг до можливого максимуму.

Освіта за кордоном для нас – це наша стихія, в якій ми хочемо продовжувати працювати, досягаючи найкращих результатів. І найкращий результат для нас, це схвальні відгуки наших клієнтів. Вони будубть нове життя разом з нашою компанією, котра допомагає їм у пошуку та вибру країни навчання, навчального закладу. Також ми допомагаємо зі вступом у вибраний навчальний заклад. Допомагаємо з оформленням усіх необхідних документів, візовою підтримкою, пошуком житла та трансферами.

Ми не просто займаємось освітою за кордоном, ми створюємо комфортне средевоще для наших клієнтів.

Якщо вас цікавить якіста та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!


Реєстрація

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *