Освіта за кордоном – Безкоштовне магістратура у Литві

Освіта за кордоном стає ще доступнішою! Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки відкриває Конкурс на 50 державних грантів Литовської Республіки на денний ступінь магістра в вищих навчальних закладах Литви на 2021 навчальний рік. Фінансування за конкурсом надається громадянам Республіки Вірменія, Азербайджанській Республіці, Республіці Білорусь, КНР, Грузії, Державі Ізраїль, Японії, Республіці Корея, іноземцям литовського походження , Республіка Молдова та Республіка Україна.

Усі затверджені кандидати отримуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 380 євро на час навчання.

Вимоги до кандидатів:

1. Кандидат повинен бути громадянином однієї з таких країн: Республіка Вірменія, Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Китайська Народна Республіка, Грузія, Держава Ізраїль, Японія, Республіка Корея, іноземці литовського походження, Республіки Молдова та Республіки Україна. Іноземець литовського походження не може мати громадянство жодної країни ЄС чи ЄЕП.

2. Кандидат повинен мати ступінь бакалавра.

3. Кандидат повинен мати офіційний лист про прийняття або попереднє прийняття на денне навчання магістратури з литовського вищого навчального закладу.

4. Кандидат повинен добре володіти литовською, англійською чи іншою мовою, якою ведеться навчальна програма (як мінімум рівень В2, якою володіє мовою викладання відповідно до Єдиної європейської мовної системи).

5. Стипендія може бути надана лише один раз. Кандидат, який уже отримав фінансування за цим інструментом, не матиме права повторно отримувати стипендію.

6. Стипендія не може бути надана кандидату, який навчається чи планує навчатись у рамках міжнародної програми спільного навчання, а частина навчання (як обов’язковий період мобільності) знаходиться у батьківській країні кандидата.

Відбір кандидатів:

Усі придатні та повні заявки оцінюються експертами. Остаточне рішення про надання підтримки кандидатам базуватиметься на:

 • Мотивація заявника (30%);
 • Рівень володіння мовою навчання (20%);
 • Академічні досягнення (50%).

Пріоритет буде надаватися кандидатам, які планують навчатись або вже навчаються:

 • Математика;
 • Інформатика;
 • Фізичні науки;
 • Науки про життя;
 • Інжиніринг;
 • Технологічні науки;
 • Наук про здоров’я;
 • Ветеринарні науки;
 • Сільське господарство;
 • Освітні науки;
 • Мистецтво;
 • Спорт 

 Подача заявок відбувається з 2 березня до 8 травня 2021 року. До того часу кандидат на стипендію вже має отримати засвідчення про зарахування в один з університетів Литви.

Подати заявку на отримання стипендії або для детальной інформації заповніть форму на сторінці Вища освіта у Литві.

Якщо вас цікавить більше наших новин, то переходьте за лінком де ви завжди знайдете нашу актуальну інформацію про доступну освіту за кордоном та спеціальні пропозиції https://www.iccnovar.com/novyny/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Наша компанія з 2013 року працює на ринку освітнього консалтингу, допомагаючи громадянам України, країн ближнього зарубіжжя та дальнього зарубіжжя ставати студентами Європейських та світових університетів.

За цей час Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” налагодила партнерські відносини з вищими, середніми, та пспеціалними і професійними навчальними закладами у дев’ятнадцяти країнах світу, допомогла більш як 600 абітурієнтам зі вступом в іноземні ВНЗ та створила мережу представників та партнерів у Словаччині, Чехії, Іспанії, Португалії, Швеції та в інших країнах.

Ми працюємо в сфері освітнього консалтингу вже більш як 7 років, а саме з 2013 року і маємо величезний досвід в цій справі, що дозволяє нам стабільно утримувати лідируючі позиції на ринку, забезпечувати гармонійні та демократичні ціни для клієнтів, покращувати сервіс наших послуг до можливого максимуму.

Освіта за кордоном для нас – це наша стихія, в якій ми хочемо продовжувати працювати, досягаючи найкращих результатів. І найкращий результат для нас, це схвальні відгуки наших клієнтів. Вони будують нове життя разом з нашою компанією, котра допомагає їм у пошуку та вибру країни навчання, навчального закладу. Також ми допомагаємо зі вступом у вибраний навчальний заклад. Допомагаємо з оформленням усіх необхідних документів, візовою підтримкою, пошуком житла та трансферами.

Ми не просто займаємось освітою за кордоном, ми створюємо комфортне средевоще для наших клієнтів.

Якщо вас цікавить якіста та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *