Новий партнер-ВНЗ у Латвії – якісна освіта за кордоном

Освіта за кордоном це – Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR”!

ICC “NOVAR” стала представником в Україні Латвійської Морської Академі (Latvian Maritime Academy).

LMA є єдиним Вищім навчальним закладом у Латвії який готує спеціалістів у сфері морської інженерії, морського транспорту та інших подібних спеціальностей. Вступаючи в Латвійську Морську Академію ви можете бути певні, що отримаєте найкращий результат в навчанні.

Латвійська Морська Академія – це традиція та новаторство у підготовці молодих спеціалістів. Велика кількість морських спеціальностей, багато практикуючих викладачів, теорія в поєднанні з практикою, це найкраще навчання, ефективність якого доведено роками.

Академія організовує стажування для своїх студентів на морських підприємствах, таким чином допомагає працевлаштуванню майбутніх випускників. Вступаючи в цей навчальний заклад, ви можете бути впевненим у завтрашньому дні. У вас будуть і знання і праця.

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” співпрацює з найкращими учбовим закладами Європи та Америки. Наша компанія гарантовано допомагає вступити в Латвійську Морську Академію (Latvian Maritime Academy). Ми допоможемо вам в оформленні документів, візи, та з пошуком житла. Для поступлення в Академію, не потрібно здавати ЗНО. Тут важливим є ваше бажання вчитись, та розуміння основних предметів.

Докладніша інформація про Латвійську Морську Академію на сторінці https://www.iccnovar.com/latvijska-morska-akademia/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Якщо вас цікавить якіста та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *