Навчання у Канаді – ваш шлях до успіху

Навчання у Канаді стає з кожним роком що далі пополярнішою серед іноземних студентів, і не дарма, адже канадські університети і коледжі пропонують високоякісну освіту після отримання якої можна залишитися і працювати і тій країні.

📕Ступені університетів та коледжів пропонуються на декількох послідовних рівнях:

▫️сертифікати та дипломи коледжів (1-2 роки навчання)

▫️бакалавр (3 роки навчання),
▫️магістр (1-2 роки навчання)
▫️та докторантура (1 рік навчання).

🔴5 причин обрати Канаду для отримання вищої освіти

♦️ПРЕСТИЖНА АНГЛОМОВНА ОСВІТА�▪️Канада входить до трійки країн з найякіснішою освітою та найкращим матеріально-технічним забезпеченням навчальних закладів.
▪️Диплом провідного канадського університету забезпечить випускнику перевагу в очах роботодавця.

♦️ПРАВО НА РОБОТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ�▪️Студентська віза дозволяє працювати неповний робочий день і заробляти кишенькові гроші.
▪️ Ще один спосіб компенсувати витрати – СО-ОР програми в університетах і коледжах, які поєднують навчання з оплачуваним стажуванням за фахом.

♦️КАР’ЄРНІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ �▪️85% канадських студентів знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення навчання – це найвищий рівень працевлаштування випускників серед інших англомовних країн. По закінченню навчання можна отримати дозвіл на пошук роботи и проживання у Канаді до 3-х років.

♦️ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ�▪️У Канаді ви витрачаєте у 2 рази менше на навчання і на 25-30% менше на житло, ніж у США чи Великій Британії!
▪️При цьому, ви отримуєте якісну англомовну освіту та престижний диплом, який високо цінується в будь-якій країні світу.

♦️ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ�▪️Канада та її мегаполіси – Торонто, Ванкувер і Калгарі – щорічно займають топові позиції в рейтингах найкомфортніших міст світу.
▪️Близько 70% населення Канади живуть в достатку, мають власне житло та автомобіль.

🔴Не вагайтесь, залишайте заявку на сайті, та отримайте високоякісну освіту!

⚠️І пам’ятайте, NOVAR буде поруч від подачі заявки до переїзду та навчання!

Facebook