Навчання у Канаді – British Columbia Institute of Technology

British Columbia Institute of Technology (Ванкувер)

▪️Навчання в BCIT відрізняється практичною спрямованістю – студенти отримують хорошу академічну підготовку, а потім застосовують знання на практиці ще до випуску з вузу.

▪️це найбільший політехнічний інститут Канади. Інститут об’єднує 5 корпусів, які розміщені в межах Ванкувера. Крім освітніх програм, інститут виконує і дослідницькі функції, бере участь в розробках для промисловості Канади.

▪️Студенти BCIT мають можливість закріпити отримані теоретичні знання під час практики на території інституту.

Що вивчають на курсах?

🛑Комп’ютерних та академічних досліджень (найбільший провайдер комп’ютерних та інформаційних технологій в Західній Канаді. Пропонує більше 250 курсів і 40 програм);

🛑Бізнесу (пропонує понад 100 програм і 300 курсів підготовки у галузевих експертів);

🛑Будівництва та навколишнього середовища (є провідним центром розвитку професійних, інженерних, прикладних і природних наук в провінції. Пропонує більше 270 курсів і 60 програм навчання);

🛑Наук про здоров’я (тут можна отримати кращу в регіоні освіти по затребуваним професіям у сфері охорони здоров’я (гігієна праці, догляд за хворими, радіотерапія і ін.);

🛑Енергії (займається підготовкою фахівців і розробками в сфері енергоефективності виробництва і альтернативних джерел енергії. Пропонує широкий спектр програм від телекомунікацій і машиністів до хімічних і екологічних технологій);

🛑Транспорту (ця школа займається підготовкою фахівців для всіх видів транспорту, включаючи повітряний, морський, ж / д. Також ця школа – найбільший в Західній Канаді центр аерокосмічних технологій).

Ціна навчання?

Вартість навчання в університеті становить близько 7,500 USD в рік. Навчання в даному вузі на постдипломної програмах можна вважати досить помірним, вартість становить 7,500 USD в рік.

⭕️Про ВНЗ:

🔺Іноземні студенти можуть вибрати з 156 програм в усіх напрямках. Залежно від обраної програми в інституті можна отримати сертифікат або диплом, ступінь бакалавра, ступінь магістра.

🔺Також на базі інституту можна закінчити мовну школу, яка підготує абітурієнта до подальшого навчання англійською мовою і полегшить процес надходження.

🔺На базі інституту проводяться прикладні високотехнологічні дослідження і розробки, в яких можуть брати участь і студенти. Підготовка студентів в цьому інституті проводиться в маленьких класах: по 16-25 чоловік.

🔺Інститут по праву може похвалитися блискучим викладацьким складом. Він включає провідних фахівців та інструкторів, які допомагають студентам отримати всі необхідні знання і навички, щоб стати лідерами в своїй області.

🔺BCIT підтримує партнерські відносини більш ніж з 150 навчальними закладами по всьому світу, даючи своїм студентам можливість пройти ряд програм в інших країнах.

🔺 У розпорядженні студентів знаходиться бібліотека навчального закладу. Вуз надає студентам розвинену інфраструктуру для можливості заняття спортом. Вуз є членом кількох груп і асоціацій, серед яких – Canadian Bureau for International Education (CBIE), а також Polytechnics Canada і Canadian University Press (CUP).

Аби дізнатись ще більше про навчання, достатньо подзвонити на один із телефонів:
👇🏻
+38 (050) 269-14-00
+38 (093) 269-14-00
+38 (098) 269-14-00

Докладніша інформація про можливості навчання за кордоном також є на сторінці British Columbia Institute of Technology

#NOVAR #ICCNOVAR #education #НОВАР #іноземнаосвіта #Освітазакордоном