Навчання за кордоном в умовах COVID-19

Навчання за кордоном в умовах COVID-19

Ось і закінчився перший навчальний рік в умовах пандемії COVID-19 і розпочався другий.

З початку пандемії коронавірусу система міжнародної освіти пережила серйозну кризу.

Весною 2020 року влада Європейських  країн впровадила певні обмеження для іноземних студентів щодо загрози розповсюдження вірусу. Більшість іноземних вищих навчальних закладів перевели навчання в он-лайн режим до закінчення семестру і рекомендували іноземним студентам залишити країни навчання або залишатися вдома.

Однак з початком нового навчального року ситуація покращилась і багато країн знову дозволили навчання у своїх Університетах у стандартному або змішаному форматі.

У більшості німецьких Університетів навчання на даний момент проходить у форматі hybrid learning – частина занять на території кампуса і частина дистанційно. Іноземні студенти, які є в процесі отримання візи, можуть почати навчання он-лайн, а потім продовжити на кампусі.

Студентові, щоб в’їхати у Німеччину, необхідно зробити тест на COVID або за 48 годин до вильоту, або по приїзду в країну протягом трьох днів. Здати аналізи можна в аеропортах, в місцевих відомствах охорони здоров’я, а також в кабінетах приватнопрактикуючих лікарів.

У Польщу студенти можуть в’їхати без обсервації за наявності страхового полісу з COVID. Навчання у польських ВНЗ відбувається на даний час в очному режимі.

При в’їзді у Словаччину студентові потрібно зробити ПЛР-тест на наявність COVID-19 і провести 5 днів на самоізоляції, навчання у словацьких ВНЗ відбувається у стандартному режимі.

По приїзду у Чехію студенти повинні здати ПЛР-тест на наявність COVID-19. Якщо результат виявився негативним, то не потрібно проходити самоізоляцію. Навчання у чеських Університетах відбувається у стандартному форматі.

Трохи важче буде для іноземних студентів потрапити у Литву та Латвію. Не пізніше, ніж за три дні до приїзду у Литву необхідно буде проти тест на COVID, а після перетину кордону 14 днів провести на самоізоляції. Навчання у литовських ВНЗ іноземні студенти можуть проходити як в он-лайн режимі, так і у звичайному.

При в’їзді у Латвію необхідно два тижні провести на самоізоляції, а потім здати тест на COVID. Навчання у латиських ВНЗ відбивається очно, он-лайн і у гибридному форматі.

Для в’їзді в Угорщину студент має отримати дозвіл поліції і провести два тижні на карантині, але якщо по приїзду здати два тести, які виявляться негативними, то можна самоізоляцію не проходити.

Навчання в Угорщині можливо як очно, так і дистанційно.

Наша компанія пережила цю кризу разом з нашими клієнтами і вийшла з неї з новим досвідом і новими силами.

Підтримуємо студентів  яких не злякала пандемія  і вони втілили свою мрію здобути освіту за кордоном. Бажаємо їм успіхів у навчанні !!!!

Якщо Вас цікавить здобуття освіти за кордоном ми із задоволенням допоможемо вам стати студентом іноземного навчального закладу.

З побажаннями здоров’я,

Адміністрація Міжнародної консалтингової компанії «NOVAR»

Facebook 

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *