MBA у Варненському Університеті Менеджменту

Варненський Університет Менеджменту – це бізнес-школа міжнародного рівня, яка розташована в Болгарії.

Студенти ВУЗу більш ніж з 40 країн отримують чудову освіту в сферах бізнесу і маркетингу, інформаційних та комп’ютерних технологій, туризму, гостинності та кулінарного мистецтва.
ВУМ був створений 20 років тому як коледж туризму, і поступово перетворився в акредитований університет з поглибленим вивченням менеджменту.
ВУМ пропонує програми бакалаврату та магістратури з навчанням англійською мовою. Також у студентів є можливість отримати одразу два дипломи: болгарський диплом від ВУМ і британський/швейцарський/голландський диплом. Програма в ВУМ схвалена партнерськими університетами з інших країн, тому навчання відповідає їх високим стандартам.
Репутація уныверситету за наукові досягнення продовжує рости по всьому світу. ОКМ відомий як болгарський університет з найбільшим числом публікацій і посилань в соціальних науках, відповідно з Науково-дослідницькою соціальною мережею (SSRN).
Варненський Університет Менеджменту також визнаний в області зміцнення міжнародного співробітництва в Східній Європі, за що отримав пальмову гілку Якості. ВУМ збільшує свій вплив в бізнес-світі Європи за допомогою партнерських відносин з багатьма провідними компаніями в сферах програмування, аутсорсингу бізнес-процесів, маркетингу, фінансів, і т.д.
Крім того, ОКМ співпрацює з такими університетами як Cardiff Metropolitan University, University College of Birmingham з Великобританії, Stenden University of Applied Sciences з Нідерландів, Business and Hotel Management School зі Швейцарії, і багатьма іншими університетами з Європи, Азії та Південної Америки.
Із закінченням програми MBA Вам будуть доступні високі керівні пости в таких сферах як банкінг, фінансове управління, бухгалтерія, зв’язки з громадськістю, реклама, продажі, маркетинг, управління заходами та багатьох інших.
ВУМ готує своїх студентів на магістратурі, беручи до уваги високу конкуренцію на ринку праці, і надає їм експертну думку і практичні рекомендації. ВУМ підтримує відмінні зв’язки з бізнес-партнерами, тому студенти ВУЗу з успіхом влаштовуються в різних компаныях, державних і некомерційних установах та інших організаціях в Великобританії, Німеччині, Іспанії, Португалії, Литві, Латвії, і т.д.

Заняття проходять по четвергах, п’ятницях (18: 00-21: 00) і по суботах (09: 00-16: 00), що дозволяє студентам працювати під час навчання.

Мова викладання: Англійська
Вартість навчання: 5850 євро за всю програму навчання
Тривалість навчання: 3 семестри. 4-й семестр передбачений для тих, хто отримав ступінь бакалавра в іншій області науки.
Початок навчання: Жовтень
Місце навчання: Варна, Софія
Після успішного завершення навчання, студенти отримують 2 дипломи бакалавра або магістра – болгарський диплом від ОКМ і британський від Cardiff Metropolitan University.

Докладніша інформація про Варненський Університет Менеджменту та реєстрація на програми навчання на сторінці https://iccnovarold.loc/varnenskyj-universytet-menedzhmentu-okm/