Рік заснування: 1989

Мови навчання: англійська, латвійська

Про Академію

Латвійська морська академія (LMA) рада вітати студентів з України, які навчатимуться в LMA як денні студенти в одному із найкращих Вищих навчальних закладів Латвії.

LMA, молодий, але відомий університет, розташований у Ризі, Латвія, є чудовим закладом для якісної освіти у галузі морської техніки та перевезень. Це перший і єдиний інститут в Латвії, який регулярно забезпечує вищу морську професійну освіту та підготовку у морській галузі.

Останні десятиліття ознаменувались для LMA динамічним розвитком своїх освітніх цілей та інтеграцією до глобальної системи вищої освіти та науки. Тут студенти отримують знання в доброзичливій академічній атмосфері, коли студент – це людина, що має власні сили та таланти. Індивідуальний підхід до студентів, практично орієнтоване навчання, гарантія практичного навчання на морі надають чудову можливість налагодити контакти з потенційними роботодавцями ще протягом навчального періоду. Це відкриває ворота кожного студента до знань, професійного досвіду та особистого зростання в морському секторі.

Випускники LMA – це кваліфіковані мореплавці в технічних областях судноплавства, морської техніки, морської електричної автоматизації, управління портами та судноплавством.

Для забезпечення рівня професійної морської освіти, що відповідає високим стандартам якості, управління LMA підтримує систему управління якістю, що відповідає моделі ISO 9001.

LMA пропонує чотири професійні навчальні програми бакалавра:

  • Морський транспорт – судноплавство
  • Управління портами та судноплавством
  • Морський транспорт – морська техніка
  • Морський транспорт – Морська електрична автоматизація.

Тривалість навчання на бакалавраті – 4 роки 3 місяці.

Вартість навчання на бакалавраті для громадян України – 6180 Євро/рік.

Магістерська програма:

  • Морський транспорт

Тривалість навчання на магістратурі – 1,5 роки.

Вартість навчання на магістратурі – 6920 Євро/рік.

Усі навчальні програми акредитовані Міністерством науки та освіти Латвійської Республіки.

LMA також розглядає та приділяє велику увагу розвитку міжнародної співпраці.

Проживання

Латвійська Морська академія має власний гуртожиток. Вартість проживання у двомісній кімнаті скалдає для студентів – 60 Євро/міс.


Вступ в Академію

Якщо ви плануєте вступити у Латвійську Морську Академію або маєте питання щодо процесу вступу, заповніть реєстраційну форму і наші консультанти зв’яжуться з вами.