Он-лайн підготовка до поступлення в Університети Іспанії

Іспанія є дуже популярною країною для навчання серед міжнародних студентів, адже  іноземцям надається право навчатися у державних Університетах на таких самих умовах, як для місцевих мешканців, якщо вони успішно складуть екзамени, які необхідні для поступлення.

Які ж переваги надає іспанська система освіти для іноземних студентів?

По-перше, вартість навчання у державних Університетах Іспанії є невисокою і коливається в середньому від 800 до 3000 Євро за рік в залежності від спеціальності і регіону. По друге, вартість проживання в Іспанії є недорогою порівняно з іншими країнами Західної Європи. Так, на житло і харчування вистачить від 500 до 800 Євро в місяць в залежності від міста, але студенту надається право працювати 20 годин в тиждень і таким чином забезпечувати себе. Також, іноземний випускник має право залишатися в Іспанії для пошуку роботи протягом одного року. Все це і робить Іспанію привабливою для навчання тисячів іноземних студентів.

Але процес поступлення в іспанські ВНЗ є досить непростим. Щоб поступити на бакалаврат кандидати повинні пройти іспит,  який називається PCE (“Pruebas de Competencias Específicas” – “Special Competency  Exams”). Він складається з декількох профільних екзаменів в залежності від обраної спеціальності. Екзамени складаються іспанською мовою за програмою навчання в іспанських школах. Тому, більшість іноземних абітурієнтів готується для поступлення в Університети Іспанії на спеціалізованих підготовчих курсах.

Зазвичай кандидати приїздять в Іспанію, щоб пройти підготовчий курс і адаптуватися до життя у країні, але у зв’язку із ситуацією з розповсюдженням COVID-19 на даний момент це неможливо. 

Для абітурієнтів, які все ж планють отримати Вищу освіту в Іспанії Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” пропонує пройти он-лайн підготовчі курси від Академії GUIU (Барселона). 

Обравши он-лайн курси від GUIU ви  зможете успішно підготуватися до складання вступних іспитів в Університети Іспанії, отримаєте інформацію про найкраші варіанти навчання та допомогу в оформленні документів в обрані вами ВУЗи. При тому ви зможете заощадити значну суму на проживанні в Іспанії.

Щоб отримати докладнішу інформацію про можливості он-лайн підготовки до поступлення в Університети Іспанії заповніть реєстаційну форму за посиланням https://www.iccnovar.com/osvita-za-kordonom/navchannja-v-ispanii і наші менеджери зв’яжуться з вами. 

Facebook