Schiller language school

ПРО ШКОЛУ

Мовна Школа Шиллера –  школа німецької мови як іноземної, розташована в двох столицях Німеччини, в Берліні (справжньою столиці) і в Бонні (колишній столиці). Школа була заснована з метою підготовки іноземних студентів до вступу у ВНЗ та до життя в Німеччині.
Викладачі школи – спеціалізовані в підготовці студентів до вступних іспитів до ВНЗ (TestDaF, DSH) і в Штудіенколлег. Після успішного завершення мовного курсу і складання іспиту, спеціалісти школи допоможуть Вам знайти відповідний для Вас ВНЗ і подати документи на вступ в нього.

Мовна Школа Шиллера (Schiller Language School) пропонує курси німецької мови для підготовки до вступу до ВНЗ, в доповнення з візовою підтримкою і супроводом при отриманні допуску до ВНЗ для тих, хто планує здобувати вищу освіту в Німеччині.
Курси німецької мови охоплюють всі рівні підготовки – від початкового, середнього або просунутого і аж до рівня, необхідного для вступу до університету (A1, A2, B1, B2, C1).
Якщо Ви почнете навчання з початкового рівня, тоді повний курс навчання до рівня C1 займе 10 місяців (42 тижні).

Пройдіть навчання в Рейнському Штудінеколлеге (Rheinisches Studienkolleg – Бонн або Берлін) з метою підготовки до кваліфікаційного іспиту (Feststellungsprüfung). Школа пропонує курс “M”, курс “T” і курс “W”.

Тривалість підготовки до вступу у ВУЗ складає 10 місяців.

Студенти пройдуть цілеспрямовану підготовку до іспиту TestDaF. Цей курс доступний тільки для студентів, які вже володіють німецькою на рівні C1 або як доповнення для тих студентів, які зареєструвалися на курс німецької мови рівня C1.

ДОПОМОГА ЗІ ВСТУПОМ У ВУЗ

До п’яти заявок в державні університети (без додаткових зборів за uni-assist і університет)
Бакалавр і Studienkolleg 700 €
Магістр 900 €
До 20 заявок в державні університети (додаткові збори за uni-assist і університет включено)
Бакалавр 1500 €


ПРОЖИВАННЯ

У німецькій сім’ї (зі сніданком) 550 € в місяць
Окрема квартира – від 600 € в місяць
Кімната – від 450 € в місяць


ВІЗОВА ПІДТРИМКА ТА ІНШі ПОСЛУГИ

Підбір житла (одномісний номер в  квартирі) * 500 €
Підбір житла (приймаюча сім’я або власна квартира) * 750 €
Перед від’їздом навчання (вкл. Перевірка документів) * 500 €
Трансфер з аеропорту (Берлін) 75 €
Трансфер з аеропорту (Кельн/Бонн) 75 €
Трансфер з аеропорту  (Дюссельдорф) 140 €
Трансфер з аеропорту (Франкфурт) 200 €
Медичне страхування 35 € на місяць


 

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” допоможе вам зв’язатись зі Школою Шиллера, обрати свій пакет послуг та оформити документи для отримання студентської візи БЕЗКОШТОВНО.