ПРО ШКОЛУ

Школа Horizonte  була заснована в Німеччині в 1986 році. Завдяки високому рівню навчання, а також небюрократічному стилю роботи, заснованому на індивідуальному і дружньому підході до кожного, Horizonte має дуже хорошу репутацію на міжнародному рівні.

Головна особливість курсів у наступному:

  • розвиток навичків розмовної та письмової сучасної німецької мови,
  • введення в сучасну соціальну, політичну та культурну ситуацію у Німеччині.

Методи навчання

Ви опинитесь в інтернаціональній атмосфері школи, де відчуєте вдале поєднання різноманітних когнітивних, комунікативних, спонтанних та креативних методів у вивченні мови. Викладачі є досвідченими спеціалістами у викладанні німецької мови. Як правило,  курси поділені на шість рівнів, починаючи з „елементарного 1” (початківці) і закінчуючи „Високим” (наприклад, для викладачів німецької мови та студентів університетів).

Кожен урок триває 45 хвилин.

 


РОЗТАШУВАННЯ

Школа ”Horizonte” знаходиться в м. Регенсбург (майже 150 000 жителів), який розташований в серці Баварії. Тут Дунай протікає в своїй найпівнічнішій точці і далі несе свої води тільки на південь.

Місто було засноване римлянами приблизно в I столітті н.е. і в якості вільного імперського міста Регенсбург до початку 19-го сторіччя одним з найбільш значімих міст в Німеччині. Завдяки його унікальному середньовічному центру та архітектури, що нараховує місцями до двох тисячоліть, Регенсбург є одним з найкрасивіших міст в Німеччині та скарбом історичної спадщини ЮНЕСКО.

Тут Вас чекає багато цікавого: музеї, затишні ресторанчики і пивні сади, театри, кіно, університет. Одна з найбільших серед уніерсітетскіх бібліотек в Німеччині є відкритою для Вас на час навчання. А приблизно 25,000 студентів безумовно оживляють місто і додають йому яскравості і динаміки.

Регенсбург немов би створений для вивчення тут німецької мови. На його дивовижних середньовічних вуличках і жвавих площах Ви відразу ж відчуєте себе як вдома.

Школа «HORIZONTE» і гуртожиток знаходиться в 10-15 хвилинах ходьби до будь-якого пункту в центрі міста.

КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 
Школа пропонує курси німецької мови для дорослих від 17 років протягом усього року.
Тривалість курсу навчання Ви можете визначити для себе самі.
Пропонуються наступні типи курсів німецької: німецький загальноприйнятий (стандартний), інтенсивний курс, інтенсивний курс «Плюс», німецький спеціалізований (з професійним нахилом), підготовчі індивідуальні заняття перед іспитами з німецької мови, індивідуальне навчання. 
Тривалість академічної години – 45 хвилин.
У групі з максимальним числом учасників – 12 осіб Ви пройдете ефективне навчання і зробите швидкі успіхи. Навчальні матеріали надаються Вам безкоштовно на час навчання, але Ви можете і купити підручники в школі.
Важливою метою навчання є покрашення Ваших комунікативних здібностей. Вам надаються необмежені можливості для спілкування німецькою мовою, а за допомогою спеціально розроблених вправ Ви набагато покращите розуміння мови на слух. Таким же чином Ви покращите свою виразність на листі і розуміння текстів при читанні.

ДОЗВІЛЛЯ
Школа організовує наступні програми дозвілля: екскурсії по місту з гідом, лекції з історії та політики Німеччини, літератури та лінгвістичних аспектів мови таких як фонетика, ідіоматичні вирази, часто вживані помилки, відео перегляди та вечірки у пабах. Також, організовуються екскурсії до місцевих кулінарних закладів та пивоварень, автомобільного заводу БМВ, видавництв, до цукрової фабрики Регенсбурга та інше.

Кожну суботу є екскурсії до міст та історичних місць Баварії, кожної другої середи – екскурсії у другій половині дня. Щоп`ятниці можна приєднатись до походів, вело проїздів, плавання, катання на ковзанах, футбол, волейбол, біг та інше.

Всі екскурсії є безкоштовними, окрім вхідної плати та витрат на транспорт.

ПРОЖИВАННЯ
1. Гуртожиток школи
Рекомендется зупинитися в гуртожитку Непос безпосередньо поруч зі школою в історичному центрі міста. Кімнати на одного або двох чоловік розташовані на такий спосіб:
на 5-му поверсі: 24 кімнати з ванною / душем і туалетом і однієї спільною кухнею на всіх
на 3-му поверсі: 13 кімнат спільного проживання з ванною і кухнею в кожній
додатково: 1-кімнатні апартаменти з ванна і кухня
Якщо Ви не є зареєстрованим користувачем удвох з іншим учасником курсів і не бажаєте проживати в кімнаті удвох, Вам резервується автоматично кімната на одну людину в гуртожитку.
У кожній кімнаті є безкоштовний (а частково і бездротової – W-LAN) доступ в інтернет. Вам надаються кілька комп’ютерів для загального користування, крім того – пральна машина, сушарка для білизни, бібліотека та кімната для перегляду ТБ.

Постільна білизна Вам надається, а рушники краще привезти Ваш власний.

Для дотримання чистоти і порядку ми просимо кожного мешканця дотримуватися Правил порядку в гуртожитку, які видаються кожному на руки. У всьому будинку існує абсолютна заборона на куріння.

2. Розміщення в приватних будинках (сім’ї)

З більшістю сімей, які беруть у себе наших студентів, школа тісно працює вже протягом багатьох років. Вони пропонують гостьову кімнату (а також кімнату на двох) з сніданком або напівпансіоном, але не всі сім’ї мають у своєму розпорядженні вихід в інтернет.

Постільна білизна Вам надається, а рушники краще привезти Ваші власні.
В основному ці сім’ї проживають в приватному секторі, часто мають у своєму розпорядженні садами, приблизно в 20-ти хвилинах їзди на автобусі або велосипеді від центру міста і школи.

Школа бере заставу в розмірі 100 євро за проживання у гуртожитку і в приватних будинках.

3. Кімната в готелі / Пансіонати

Ми охоче допоможемо Вам також і в пошуку і резервуванні кімнати в готелі або пансіонаті (див. Детальніше на www.regensburg.de, www.hotels-in-regensburg.de). У літню пору в Вашому розпорядженні також і Резиденція Залізниці (Gästehaus дер Deutschen Bahn) (більш детальна інформація – при відповідному запиті).

Приїзд / Від’їзд

День приїзду – це зазвичай неділю безпосередньо перед початком занять на курсі, приблизно 17:00 – 19:00

День від’їзду – до 12:00 суботи

Будь ласка, завчасно повідомте, якщо Ви не можете прибути в цей час, щоб співробітники школи організували Ваше розміщення (в гуртожитку немає столу реєстрації). Тим, хто бажає проживати в сім’ях, адреса повідомляється приблизно за 1 тиждень до початку курсу. Кімнати резервіровіруются на Ваше ім’я до обіду суботи.

Будь ласка, повідомляйте працівникам нашої компанії до Вашого приїзду додаткові відомості та/або побажання (наприклад, обов’язково тільки окрема ванна кімната / туалет). Ми постараємося, щоб зарезервована кімната відповідала Вашим потребам. Всі види житла обмежені в залежності від сезону і резервування кімнат ми проводимо в порядку подач заяв на навчання в “Горизонті”. Постільна білизна Вам надається, а рушники краще привезти ваші власні.

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” допоможе вам зв’язатись зі Школою Horizonte, обрати свій пакет послуг та оформити документи для отримання студентської візи БЕЗКОШТОВНО.